0

آموزش آرایش نود دخترانه و زنانه در ۷ گام

آموزش آرایش نود دخترانه و زنانه در ۷ گام

فهرست عناوین

متد آرایش نود یکی از روش های آرایش طبیعی صورت می باشد و بیش تر برای فصل های سرد پیشنهاد می شود. اوموزش طرح های آرایش نود هستید تا انتها با ما همراه باشید. در ادامه تمامی آن چه که باید در رابطه با مل های آرایش نودی بدانید را برای شما عزیزان بررسی می کنیم.

آموزش مدل های آرایش نود دخترانه در خانه

معرفی مدل و طرح انواع آرایش نود چیست؟

آرایش نود یکی از متد های آرایشی می باشد و هر شخصی با توجه به رنگ پوستی که دارد می تواند آرایشی را انجام داده که طبیعی تر به نظر برسد. در این نوع آرایش ها به جای این که بیش از حد از وسایل آرایشی استفاده شود آرایش بسیار ظریف و طبیعی در صورت افراد مشاهده می شود. بسیاری از افراد هستند که این نوع آرایش را با آرایشی که بدون فکر و روزانه انجام می دهند اشتباه می گیرند و باید بدانید که این موضوع تفاوت هایی با دیگران دارد.

ترفند ها و نکات آرایش نود خانگی در ۷ مرحله ساده

آرایش نود یکی از ساده ترین نوع آرایش های بانوان به حساب می آید و شما می توانید به راحتی و با کم ترین وسایل در خانه آن را انجام دهید. تنها کاری که باید آن را جدی بگیرید این است که قبل از انجام این متد آرایشی یک سری کار ها را انجام دهید. نکات و مراحل مهم قبل از انجام آرایش نود :

  • آبرسانی کردن درست و تکنیکی پوست
  • استفاده از فوندانسیون با پوشش دهی بالا
  • انتخاب رژ لب مایع

مرحله یک پاکسازی پوست برای ارایش نود

قبل از این که یک آرایش نود انجام دهید باید ابتدا صورت خود را پاکسازی کنید. معمولا بعد از این کار رنگ پوست شما یک الی دو درجه روشن تر خواهد شد و بعد از استفاده از مواد پاکسازی پوست بهتر است صورت خود را با مرطوب کننده ها و آبرسان ها مرطوب کنید. در واقع این کار به پیشگیری از خشک شدن پوست صورت کمک می کند و از بروز انواع مشکلات دیگر در پوست پیشگیری خواهد کرد.

مرحله دوم انتخاب یک مرطوب کننده مناسب پوست

برای این که آرایش شما طبیعی تر و بهتر باشد نیاز است تا قبل از این که آرایش نودی را انجام دهید از مرطوب کننده ها استفاده کنید. اگر در طی روز آرایش شما تغییر می کند و دچار خطوطی روی صورت شما می شود به این دلیل می باشد که شما از مرطوب کننده خوب استفاده نکردید و یا صورت شما به خوبی دهیدراته نمی شود.

  متد های جدید آموزش آرایش صورت چروک دار در خانه

مرحله سوم انتخاب پرایمر جهت آرایش نود دخترانه

بعد از مرطوب کننده زمان انتخاب یک پرایمر خوب می رسد. این بخش از آرایش نقش بسیار زیادی دارد و می تواند با پر کردن منافذ و چین و چروک ها آرایش شما را صاف و یکدست نماید.

مراحل انجام آرایش نود دخترانه و زنانه چیست؟

مرحله چهارم انتخاب فوندانسیون مناسب پوست

از دیگر مراحل این آرایش این است که یک نوع فوندانسیون خوب انتخاب کنید و این انتخاب هیچ ربطی به برند ندارد بلکه فوندانسیون شما باید بافت خوبی داشته باشد. برای این که آرایش شما خوب باشد و بتوانید از آن به خوبی استفاده کنید نیاز است تا از فوندانسیون های سبک برای این آرایش استفادهانتخاب کنید تا صورت شما سنگین نشود.

مرحله پنجم آرایش نودی چشم ها

از مهم ترین بخش های آرایش نود چشم ها می باشند و باید در این بخش از دقت بسیار زیادی استفاده کنید تا بتوانید این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. برای این کار باید از سایه نود استفاده کنید و رنگی را انتخاب کنید که زیاد به چشم نیاید و به پوست طبیعی شما نزدیک تر باشد.

مرحله ششم آرایش گونه ها نودی

برای این که بتوانید آرایش نود خود را به درستی انجام دهید نیاز است تا آرایش گونه ها را نیز به صورت نود انجام دهید و از رژگونه های بسیار پر رنگ در این آرایش استفاده نکنید. بهترین رنگ برای آرایش نود گونه انتخاب یک رژگونه هلویی می باشد و باعث می شود که صورت شما طبیعی تر نمود پیدا کند. با این حال بهتر است در استفاده از این رژگونه هم زیاده روی نکنید در غیر این صورت آرایش شما غیر طبیعی تر خواهد شد.

مرحله آخر انتخاب رژ لب مناسب در آرایش نود

همانطور که گفته شد برای این آرایش باید از رژ لب های مایع با تناژ صورتی استفاده کنید و بهتر است از رنگ های نود نیز کمک بگیرید در غیر این صورت آرایش شما کمی غیر طبیعی خواهد شد. می توانید از رنگ های کرمی نیز استفاده کنید و سعی کنید لب های خود را حالت ندهید و همانطور که می باشند روی آن ها رژ لب بزنید.

آموزش آرایش نود دخترانه و زنانه در ۷ گام

در این بخش روش های انجام آرایش نود را با هم بررسی کردیم. با رعایت نکات و تکنیک های آرایش و زیبایی صورت میتوانید همیشه در مجالس بدرخشید. اگر شما نیز متدی برای ارایش نود میدانید با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: arga-mag.com

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =