0

استایل اولین قرار و نکات طلایی که باید رعایت کنید

فهرست عناوین


زمانی که فردی برای اولین بار با یک شخص قرار ملاقات دار انتخاب لباس مناسب یکی از مسائل مهم می باشد که با رعایت چند نکته در انتخاب لباس می توانید ظاهری زیبا  خاص داشته باشید بنابراین، اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که به دنبال استایل اولین قرار هستید به شما دوستان عزیز پیشنهاد می کنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

تیپ اولین قرار شیک

آشنایی با استایل اولین قرار

در زمان انتخاب لباس باید به سبک قرار ملاقات و محل آن توجه داشته باشید و اگر قرار ملاقات شما در محیط رسمی می باشد بهتر است از لباس های رسمی و  کلاسیک استفاده کنید و اگر قرار ملاقات شما در محیط غیر رسمی می باشد از لباس های معمولی و مجلسی استفاده نمایید و همچنین به تناسب لباس ها و رنگ های آن به پوست و مو نیز توجه نمایید به همین خاطر، در ادامه مطب شما را با ترفند های داشتن استایل منحصر به فرد در اولین قرار آشنا خواهیم کرد.

خاص ترین استایل اولین قرار

انتخاب لباس بین جدید و قدیم :

در زمان اولین قرار انتخاب لباس مناسب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و بهتر است لباسی بین جدید و قدیم انتخاب نمایید و به دنبال لباسی بروید که در حد وسط قرار داشته و ترکیبی بین قدیمی و جدید می باشد.

زیباترین استایل اولین قرار

انتخاب نکردن مدل موی پیچیده :

برای اولین قرار ملاقات موهای روزمره و عادی گزینه بسیار مناسبی هستند زیرا، موهای پیچیده باید زمانی زیادی را صرف کرد چندان خوشایند نمی باشد.

مدل خاص تیپ اولین قرار

عطر زدن یک بار روی مچ دست :

داشتن رایحه خاص از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است اما در استفاده از آن زیاده روی نکنید بنابراین روی مچ دست یک بار عطر بزنید و بعد به کنار گردن تان ضربه بزنید و نباید عطرتان آنقدر زیاد باشد که از اولین قرارتان تنها بوی عطرتان به یاد می ماند.

استایل اولین قرار لاکچری

نپوشیدن  لباس تنگ :

اولین قرارها امکان دارد به اندازه کافی سخت باشد پس نیازی نیست خودتان را در تنگنای پوشیدن لباس خیلی تنگ قرار دهید بنابراین، چیزی را بپوشید که احساس خوبی داشته باشید و هر چیزی که باعث افزایش اعتماد به نفس تان می شود می توانید بپوشید.

تیپ خاص اولین قرار

سبک و تک رنگ بودن :

به منظور به چشم آمدن در قرار اول بهتر است به جای استفاده از تمام لوازم جانبی فقط از یک آیتم استفاده کنید به طور مثال می توان گفت گوشواره های میخی روزمره تان را با گوشوارهای خیلی سنگین جایگزین نکنید و از نظر رنگ متعادل باشید و رنگ ها به درستی باهم ترکیب نمایید و یا می توانید تک رنگ باشید زیرا، به منظور استایل شیک و کلاسیک انتخاب تک رنگ گزینه بسیار مناسبی می باشد.

  طرز تهیه قورمه سبزی و آشنایی با فوت و فن هایی که خورش شما را معرکه می کند

مدل لاکچری تیپ اولین قرار

استفاده از اتو :

در قرار اول انتخاب لباس های تمیز و بدون چروک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است بنابراین، پیش از رفتن به قرار های اول از چروک نبودن لباس هایتان و همچنین تمیز بودن لباس ها اطمینان حاصل نمایید.

تیپ اولین قرار منحصر به فرد  متفاوت ترین استایل اولین قرار   مدل تیپ اولین قرار در رنگ زیبا انواع مدل تیپ اولین قرار   تیپ اولین قرار شیک تیپ متفاوت اولین قرار

تیپ اولین قرار زیبا و لاکچری

تیپ لاکچری اولین قرار  تیپ زیبا اولین قرار

تیپ اولین قرار مناسب خانم ها و آقایان

تیپ اولین قرار در رنگ زیبا انواع تیپ اولین قرار تیپ اولین قرار لاکچری تیپ اولین قرار خاص تیپ اولین قرار زیبا

در صورت تمایل شما همراهان عزیز با کلیک بر روی استایل خیابانی ۲۰۲۴  و استایل آوانگارد می توانید تیپ های مختلفی را مشاهده کنید و همچنین می توانید با ایده گرفتن از آن ها استایل لاکچری داشته باشید.

منبع : آرگا

برچسب :منبع

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =