0

انواع سبک آرایش چشم ساده و مجلسی ترند 2023

انواع سبک آرایش چشم ساده و مجلسی ترند 2023

فهرست عناوین

البته که دوران آرایش چشم و صورت غلیظ و تند دیگر خیلی وقت است به پایان رسیده است، رنگ ها و مدل ها هر ساله تغییر می یابند و طرح و ایده های جدید و شیکی ترند می گردند. اما برخی از اصول همچون مراقبت از پوست و زیبایی به همراه جذابیت از اصل های همیشگی و ماندگار هستند. اما چند سالی است که اساس میکاپ ها را طبیعی بودن تشکیل می دهد.

چشم ها یکی از بخش های مهم صورت هستند که برای داشتن یک آرایش شیک و زیبا نیاز است که به میکاپ چشم و ابرو توجه ویژه ای گردد. مسلما اگر می خواهید یک آرایش صورت جدید ۲۰۲۳ داشته باشید، باید از ایده و ترندهای آرایش چشم ترند ۲۰۲۳ نیز استفاده نمایید. در این مطلب شما را با ایده هایی منحصر به فرد از مدل آرایش چشم ۲۰۲۳ آشنا خواهیم کرد.

میکاپ چشم ۲۰۲۳ شیک و خاص

تصاویر جذاب ترین مدل آرایش چشم دخترانه و زنانه

در آرایش صورت اولین کار و اولین مرحله شروع پاکسازی پوست است. سپس مقداری مرطوب کننده به روی پوست خود بمالید و آهسته با نوک انگشت های خود دوانی شکل ماساز بدهید. خوب است تقریبا یک ربع ساعت زمان بدهید تا خوب پوست شما آن را جذب نماید. اکنون نوبت استفاده از پرایمر است.

دقت کنید بهتر است از کرم پودر به صورت چند لایه استفاده نکنید؛ مقداری کم از این محصول را بر روی بینی و گونه ها قرار داده و پخش کنید. در صورتی که لکه ای در صورت خود دارید که می خواهید آن را بپشوانید، از کانسیلر می توانید بهره ببرید .

تصاویر جذاب ترین مدل آرایش چشم دخترانه و زنانه

آموزش آرایش چشم در خانه

حالا نوبت به چشمان شما می رسد که درصد بالایی از زیبایی و جذابیت چهره و ایده آل بودن آرایش شما را بر دوش می کشد. میکاپ خود را با کمک پودر تثبیت نمایید و اطمینان پیدا کنید که پوست شما مات شود. همچنین از یک رژ لب نسبتا روشن استفاده کنید.

شیوه ی صحیح جهت پوشش دادن سیاهی زیر چشم، چکاندن چند قطره بر روی سطح استخوان زیر چشم می باشد، لایه بندی دیگر روش برای این منظور است؛ به این صورت که مقداری کانسیلر بر روی تیرگی زیر چشم خود مالیده و بلافاصله قبل از خشک شدن، لایه دیگری بزنید.

آموزش آرایش چشم در خانهمی توانید میان لایه قبلی و لایه بعدی از پودر فیکس بهره ببرید. توجه کنید که کرم پودر انتخابی با رنگ پوست شما هماهنگی داشته باشد.آرایش چشم مجلسی و ساده ۲۰۲۳

میکاپ چشم شیک ۲۰۲۳ با سایه چشم، خط چشم و ...

آرایشهای زیبای چشم ۲۰۲۳

آرایش چشم ۲۰۲۳ دخترانه و عروس

آرایش چشم ساده دخترانه جدید 1401

قطعا اگر هدفتان یک آرایش ساده و روزمره یا آرایش دخترانه زیبا است می توانید از ایده های آرایشی ساده و طبیعی تر برای این بخش از چهره خود استفاده کنید، ولی اگر میکاپ عروس و یا میکاپ حضور در مهمانی و جشن را دارید، در صورت تمایل می توانید از رنگ های شاد و جیغ و کمی غلیظ نیز بهره ببرید.

  جدید ترین مدل های طرح ناخن پاییزی ترند ۱۴۰۱

لوازم آرایشی متنوعی برای میکاپ چشمان شما وجود دارد که متناسب با سلیقه و نیز ویژگی های صورت و چشم خود در نهایت آن را برمی گزینید. اگر دختر خانم هستید، از آرایش دخترانه ساده می توانید بهره ببرید. خط چشم، ریمل و قلم های سیاه، قهوه ای و رنگی از مهم ترین لوازم آرایشی محسوب می شوند.

متدهای میکاپ دخترانه ساده و شیک

تعیین خط ابروها و پر کردن ابروها، در کنار آرایش چشم در زیبایی میکاپ صورتتان خیلی موثر است. با کمک خط چشم و یا مداد ابرویی خط بالایی و پایینی چشمان خود را مشخص نموده و بعد درون آن را با مداد پر نمایید. با فر مژه، مژه هایتان را فر بدهید.

نوبت به خط چشم می رسد که باید متناسب با شکل چشم خود مثلا ریز و درشت بودن، یا باز و بسته و افتاده و … بودن برگزینید. بعد از رسم خط چشم، از پودر تثبیت کننده بهره ببرید.

آرایش چشم ساده دخترانه جدید 1401

به این صورت که با براش آرایشی کوچکی بر روی پلک و خط پلک خود زده و به این روش مانع مالیده شدن و پخش گردیدن خط چشمتان به خط پلک خود شویدر صورتی که تمایل دارید از خط چشم مدادی بهره ببرید.

پیشنهاد می کنیم برای ۱-۲ ثانیه نوک مداد را به کمک فندک گرما بدهید تا حالتی روغنی و نرم پیدا کند و به شکلی یکنواخت و آسان تر بر روی خط چشم رسم گردد. گفتنی است در آرایش ترند سال 2023 خبری از ابروهای پهن نیست و مدل ابروها نازک هستند.

متدهای میکاپ دخترانه ساده و شیک

مدل میکاپ چشم 2023 برای خانم های خوش سلیقه

آرایشهای زیبای چشم ۲۰۲۳

میکاپ چشم شیک ۲۰۲۳ با سایه چشم، خط چشم و ...

شیک ترین مدل های آرایش چشم و صورت ترند 2023

شیک ترین مدل های آرایش چشم و صورت ترند 2023ایده های لاکچری از آرایش چشم ۲۰۲۳

بهترین سبک های آرایش چشم عروس و مجلسی ۲۰۲۳

مراسم عروسی از مهمترین روزهای زندگی عروس خانم محسوب می شود که می خواهد در این روز همه چیز از تدارکات و پذیرایی گرفته تا لباس عروس و آرایش عروس و نیز مدل شنیون عروس 2023 بهترین باشد. خط چشم و ریمل از لوازم آرایشی هستند که جهت زیبا شدن حالت چشم ها استفاده می شوند.

سایه چشم قادر به تاثیرگذاری و افزایش این زیبایی می باشد، ولی خوب است خانم ها بسته به حالت پلک، رنگ پوست و سبک میکاپ خویش سایه ای مناسب را انتخاب نمایند. سایه چشم انتخابی لازم است از کیفیت خوب و مطلوبی برخوردار باشد. زیرا سایه غیر از به وجود آوردن عمق، توانایی این را دارد که چشمان را بزرگتر نشان دهد.

سایه هایی که براق هستند معمولا با قلم مو و یا با استفاده از انگشتی مرطوب جهت بیشترین نتیجه گیری به کار گرفته می گردد. سایه های براق اغلب در آرایش شب و آرایش مجلسی مورد استفاده قرار می گیرند.

  تکنیک های طلایی برای آرایش ابروهای کم پشت در خانه

نکته آرایشی

خوب است پیش از آغاز به میکاپ چشم و بهره بردن از سایه چشم در رنگ های متفاوت و غنی شده، پایه ای مناسب را جهت میکاپ چشمان خود به وجود آورید تا رنگ های سایه چشم به بهترین و زیباترین شکل نشان داده شود.

بهترین سبک های آرایش چشم عروس و مجلسی ۲۰۲۳

رفع چربی روی پلک ها، می توانید از کانسیلر یا یک سایه چشم رنگ طبیعی در تمامی سطح پلک زیبایی نچرال بهتری را ایجاد کنید. با توجه به اینکه رنگ سال 2023 قرمز پرشین است می توانید از این رنگ در آرایش صورت و آرایش چشم خود استفاده کنید تا هم زیبا و هم جدید باشد.

ایده هایی زیبا از آرایش چشم ۲۰۲۳

آرایش چشم زیبای برای سال جدید

آرایش چشم مجلسی و ساده ۲۰۲۳

آرایش شاین دار شیک و زیبا برای چشم

میکاپ چشم 2023 برای خوش آرایش ها

آرایش چشم جذاب برای سال جدید

آرایشهای چشم جذاب ۲۰۲۳

بهترین طرح های آرایش چشم دخترانه جدید

بهترین طرح های آرایش چشم دخترانه جدید

مدل میکاپ چشم 2023 برای آرایشی زیبا

میکاپ چشم ۲۰۲۳ جدید و متفاوت

مدل آرایش چشم ۲۰۲۳ زیبا

آرایش چشم زیبای برای سال 2023

میکاپ چشم ۲۰۲۳ جذاب

ایده شیک از آرایش چشم ۲۰۲۳

میکاپ چشم شیک ۲۰۲۳ با سایه چشم، خط چشم و ...

میکاپ چشم ۲۰۲۳ جدید و جذاب

آرایشهای چشم شیک ۲۰۲۳

آرایش چشم خاص برای سال جدید

مدل میکاپ چشم 2023 شیک

میکاپ چشم شیک ۲۰۲۳ با سایه چشم، خط چشم و ...

آرایش چشم لاکچری برای سال جدید

آشنایی با آرایش چشم 2023

آرایش چشم عروس رنگی زیبا و ساده

آرایش چشم عروس رنگی زیبا و سادهمدل میکاپ چشم 2023 برای خوش آرایش ها

میکاپ چشم شیک ۲۰۲۳ با سایه چشم، خط چشم و ...

آرایش چشم جذاب با خط چشم دوتایی

آرایش چشم جذاب با خط چشم دوتاییمیکاپ چشم ۲۰۲۳ شیک

آشنایی با آرایش چشم 2023

مدل آرایش چشم 2023 برای خوش آرایش ها

میکاپ چشم شیک ۲۰۲۳ با سایه چشم، خط چشم و ...

ممنون که تا انتها با مجله بانوی پارسی همراه بودید. در این مطلب ایده های زیبا و شیکی از آرایش چشم ترند ۲۰۲۳ را تقدیم نگاه شما عزیزان کردیم که امیدواریم مورد توجه تان قرار گرفته باشد.

منبع: arga-mag.com

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 19 =