0

ایده دکوراسیون خانه بدون پنجره با نورپردازی مناسب

ایده دکوراسیون خانه بدون پنجره با نورپردازی مناسب

فهرست عناوین

وجود پنجره در هر اتاق و خانه ای علاوه بر تامین نور طبیعی در زیباسازی دکور و فضای آن ضروری و مهم می باشد اما یکی از موضوعاتی که در این زمینه می توان به آن اشاره کرد ساخت خانه های بدون پنجره در معماری امروزی بوده که شاید در نگاه اول نوعی معظل تلقی شود ولی با بهره گیری از راهکارهای جالبی می توان طراحی داخلی و دکوراسیون خانه بدون پنجره را انجام داد.

معماری و طراحی برخی از منازل به گونه ای بوده که امکان ساخت پنجره در آن ها وجود ندارد که این امر امکان دارد در وهله اول چالش ها و مشکلاتی را به همراه داشته باشد ولی می توانید با بکارگیری و بهره مندی از ترفندهایی که در این زمینه وجود دارد این معضل را حل کرده و حتی به نقطه عطفی کاربردی تبدیل نمایید.در ادامه این مطلب تصاویر بهترین دکوراسیون خانه بدون پنجره شیک و پرنور را برای شما آورده ایم.

تکنیک های طراحی دکوراسیون و دیزاین خانه و اتاق بدون پنجره

یکی از اصول مهم و الزامی در طراحی هر خانه ای وجود نور طبیعی و تامین روشنایی لازمه در قسمت های مختلف منزل بوده که این امر با در نظر گرفتن و ساخت پنجره امکان پذیر می باشد ولی امروزه به دلیل محدودیت های موجود و پیروی از سبک معماری مدرن برخی خانه ها پنجره ندارند، به همین خاطر نیاز است در زمان مواجهه با دکوراسیون خانه بدون پنجره برای فراهم ساختن نور محیط راهکارهای خلاقانه ای که در این زمینه وجود دارد را بکار گیرید.تکنیک های طراحی دکوراسیون و دیزاین خانه و اتاق بدون پنجره

به طور کلی اغلب افراد مایل می باشند خانه های پر نوری داشته باشند ولی به دلیل وضعیت زندگی امروزی برخی ها ناچار هستند در خانه هایی زندگی نمایند که از نور طبیعی محروم بوده و فضایی دلگیر و تاریک در خانه حاکم می باشد. با توجه به این که از جمله المان های ضروری در هر اتاقی نور طبیعی می باشد بنابراین باید برای تامین نور طبیعی خانه و اتاق خلاقیت به خرج دهید و از ترفندهایی کاربردی کمک بگیرید و فضایی دلباز و روشن طراحی کنید.

مناسب ترین سبک دکوراسیون خانه بدون پنجره

همانطور که اشاره شد ورود نور به داخل خانه از امتیازات آن به حساب می آید و زمانی که اتاقی در منزل بدون پنجره باشد از نور طبیعی ورودی به داخل محیط بهره مند نخواهید شد و فضا حالتی نامناسب و کسل کننده به خود می گیرد. پنجره ها به محیط حس و حالی باز و سرزنده می دهند و موجب ورود نور طبیعی چه در زمان روز و چه در زمان شب به خانه می شوند ولی با کمک روش هایی مشخص می توان این حس و حال را به محیط افزود.

  معرفی 40 مدل فرش وینتیج (کهنه نما) با طرح های زیبا و مدرن

مناسب ترین سبک دکوراسیون خانه بدون پنجره 

بدین ترتیب در صورت محروم بودن خانه از نور طبیعی بایستی از رنگ مناسب برای فضای دیزاین داخلی خانه خود استفاده نمایید. باید دقت کنید که از رنگ های روشن بهره مند شوید تا فضا را به شکلی روشن و بزرگ تر نمایش بدهید. همینطور از انتخاب نمودن کاغذ دیواری هایی که طرح و رنگ شلوغ دارند سعی کنید خودداری نمایید.

انتخاب نور مناسب و کافی دارای اهمیت زیادی برای خانه های بدون پنجره می باشد. تعبیه کردن و قرار دادن چند منبع نوری در محلی که در معرض دید دیگران نباشد موجب شده تا نور به شکل غیرمستقیم به اتاق ورود پیدا کرده و این دقیقا همان حس و حالی می باشد که پنجره ها در محیط به وجود می آورند. بنابراین تا جای امکان منبع نور نقطه ای و نورپردازی مخفی را از یاد نبرید.

سبک های جذاب و جدید چیدمان منازل بدون پنجره

نمونه هایی زیبا از انواع ساخت و طراحی دکوراسیون خانه بدون پنجره را برای الهام گرفتن شما عزیزان در ادامه به نمایش گذاشته ایم. با ما همراه باشید.

طراحی خاص دیزاین خانه بدون پنجرهبهترین نوع دیزاین و دکوراسیون خانه بدون پنجره با نور پردازی مناسبسبک های جذاب دیزاین خانه بدون پنجره

بهترین نوع دیزاین و دکوراسیون خانه بدون پنجره با نور پردازی مناسب

انواع دیزاین شیک منازل بدون پنجرهسبک دیزاین و چیدمان متفاوت و جذاب برای اتاق و خانه های بدون پنجره و نور طبیعی

سبک دیزاین و چیدمان متفاوت و جذاب برای اتاق و خانه های بدون پنجره و نور طبیعی

ایده های جالب طراحی دکوراسیون خانه بدون پنجرهدیزاین زیبا منازل بدون پنجرهایده های متفاوت طراحی دیزاین خانه بدون پنجرهدیزاین متفاوت خانه بدون پنجرهانواع دکور متفاوت خانه های بدون پنجرهدیزاین شیک خانه های بدون پنجرهدکوراسیون زیبا خانه بدون پنجره

چیدمان صحیح دکوراسیون خانه بدون پنجره شیک و مدرن

چیدمان صحیح دکوراسیون خانه بدون پنجره شیک و مدرندیزاین شیک و متفاوت خانه بدون پنجرهدیزاین زیبا خانه بدون پنجرهانواع دکور زیبا خانه بدون پنجرهدکوراسیون مدرن و امروزی چیدمان دیزاین خانه بدون نورگیر

دکوراسیون مدرن و امروزی چیدمان دیزاین خانه بدون نورگیر

ایده های خلاقانه دیزاین خانه بدون پنجرهدیزاین جالب خانه بدون پنجرهانواع دیزاین جالب خانه بدون پنجرهدکور زیبا خانه بدون پنجرهدکوراسیون جذاب خانه بدون پنجرهدکور زیبا خانه بدون پنجرهایده های خلاقانه دیزاین خانه و اتاق بدون نورگیر

ایده های خلاقانه دیزاین خانه و اتاق بدون نورگیر

دیزاین شیک خانه بدون پنجرهایده های جدید دیزاین خانه بدون پنجره

مدل هایی که مشاهده نمودید سبک های خاص و خلاقانه ای از انواع طراحی دکوراسیون خانه بدون پنجره بود که امیدواریم مورد توجه و پسندتان قرار گرفته باشد و نهایت استفاده و لذت را از آن برده باشید. برای مشاهده انواع دکوراسیون خانه و طرح پنجره شاه نشین در منزل روی لینک کلیک کنید.

منبع: arga-mag.com

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − دوازده =