0

معرفی بهترین درمان های خانگی زود انزالی آقایان

فهرست عناوین

در حالی که زمان مشخصی برای مدت “ماندگاری” یا حفظ نعوظ برای آقایان در رختخواب وجود ندارد، اما فیلم های پورن هم ذهنیت اشتباهی در افراد ایجاد کرده است، بنابراین باید بدانید برخلاف به تصویر کشیدن اشتباه از رابطه جنسی ، یک مرد به طور متوسط 6 تا 11 دقیقه روی تخت دوام می آورد. برای رسیدن به زمانی بیشتر نیاز به درمان های خانگی زود انزالی نیست.

مفهوم اصلی انزال زودرس یا زود انزالی چیست؟

هنگامی که مردی زودتر از آنکه خود یا همسرش به ارگاسم برسد دچار انزال می شود منجر به ایجاد ناامیدی و اضطراب در فرد می شود که به عنوان انزال زودرس (PE) معروف است. از اضطراب در مورد انزال زودهنگام یا تحریک بیش از حد، داشتن آلت تناسلی حساس گرفته تا عصبی بودن، دلایل زیادی می تواند منجر به انزال زودرس شود.

برخلاف تصورات غلط رایج انزال زودرس یک شکایت جنسی بسیار رایج است و بر اساس تخمین های تقریبی از هر 3 مرد یک نفر در برخی دوره های زندگی از این عارضه رنج می برد، بنابراین اگر شما هم به اختلال نعوظ مبتلا هستید که یا از زود انزالی رنج می برید یا با از دست دادن نعوظ خود به طور کامل نمی توانید رابطه را ادامه دهید یا این مشکل در همسر شما وجود دارد با ما همراه باشید.

راهکارهای ارائه شده و درمان های خانگی زود انزالی به راحتی به آقایان در این اختلال کمک می کنند و باعث بهبود روابط زناشویی آن ها می شود.

 برای رفع PE (انزال زودرس) چه کاری میتوان انجام داد؟

اگر از این اختلال جنسی رنج می برید باید بدانید هم مشکلات جسمی هم روحی منجر به زود انزالی می شود. خوشبختانه، از مشاوره، درمان پزشکی تا گزینه های مختلف درمان های خانگی زود انزالی برای رفع این مشکل در دسترس است. برخی از راهکارهای خانگی رفع زودانزالی به شما در مدیریت و درمان این عارضه کمک می کند.

مصرف منیزیم و زینک را در رژیم غذایی خود افزایش دهید

اول از همه مصرف سبزی های با برگ سبز حاوی منیزیم و زینک بسیار مهم است، بنابراین یک قاعده کلی باید برای افزودن بیشتر سبزیجات، میوه ها، حبوبات، دانه ها و مغزها به رژیم غذایی وجود داشته باشد.

در حقیقت، نتایج مطالعه ای که در سال 2009 انجام شد، نشان می دهد سطح تستوسترون موش ها پس از مصرف مکمل های زینک افزایش یافته است.

درمان انزال زودرس با روش های خانگی

تاثیر خودارضایی قبل از مقاربت

با انجام خودارضایی قبل از برقراری رابطه جنسی سریع ارگاسم شدن را سخت می کند. از این رو، در نهایت زمان شما قبل از ارگاسم دوباره افزایش می یابد و به شما در مقابله با انزال زودرس کمک می کند. البته این راه زیاد مورد تایید و انتخاب آقایان نیست.

  درمان دیسک کمر با روش های طب سنتی

ورزش منظم برای افزایش زمان رابطه جنسی

تقویت عضلات کف لگن یکی دیگر از درمان های خانگی زود انزالی است که می تواند به شما در حفظ نعوظ و لذت بردن در رابطه کمک کند. انجام تمرینات کف لگن به تمرین عضلات درگیر در انزال کمک کرده در نتیجه به شما در ارگاسم کنترل شده کمک می کند. این ورزش ها باید به صورت منظم در طول یک دوره انجام شود.

بر اساس نتایج یک مطالعه، تمرینات کف لگن به مردان دارای انزال زودرس کمک می کند تا رفلکس های انزالی خود را کنترل کرده و زمان رسیدن به اوج و ارگاسم را افزایش دهند.
نحوه انجام ورزش: بدون فشار آوردن به پرینه (ناحیه بین مقعد و اندام تناسلی) در وضعیت راحتی بخوابید یا بنشینید. عضلات کف لگن خود را به مدت 3 ثانیه منقبض کرده سپس شل کنید. این کار را 10 مرتبه پشت سر هم حداقل 3 بار در روز تکرار کنید. ورزش و تناسب اندام همیشه یک راه حل کارساز است.

استفاده از اسپری و کرم لیدوکائین

اگر از حساسیت آلت تناسلی رنج می برید استفاده از اسپری لیدوکائین قبل از اقدام به روابط جنسی می تواند با کاهش احساس پایین، به تاخیر در اوج و ارگاسم کمک کند. برای دریافت بهترین نتیجه حداقل 15 دقیقه قبل از رابطه جنسی از اسپری استفاده کنید زیرا این کار به افزایش زمان قبل از انزال کمک می کند. به طور اکید توصیه می شود قبل از هرگونه کاربرد موضعی در قسمت های خصوصی خود همیشه تست پوستی پَچ را انجام دهید.

بکارگیری تکنیک “توقف – شروع” در رابطه جنسی

يكي از روش هاي موثر براي رهايي از انزال زود رس روش توقف – شروع است. در اين روش شما به فعاليت جنسي پرداخته و بعد از آنكه تحريك شما به حداكثر رسيد درست پيش از آنكه ارگاسم شويد دست از فعاليت برداشته و براي مدت كوتاهي هيچ تحريكي انجام نمي دهيد. هر چند در ابتدا ممكن است مشكل به نظر برسد، اما به مرور زمان شما از لذت جنسي زيادي بهره مند خواهيد شد.

يكي از بهترين راه هاي انجام اين روش این است كه در ابتدا از روش 4 به 1 شروع و بعد به تدريج آنرا افزايش داده و به 9 به 1 برسانيد. يعني در آميزش هاي اول چهار بار آلت خود را وارد واژن کرده سپس مكث كنيد و دوباره 4 بار وارد کرده و مجددا چند ثانيه صبركنيد و همين طور ادامه دهيد تا نهايتا به انزال برسيد.

بسته به وضعيت بدني خود مي توانيد در طول چند هفته يا چند ماه تعداد دفعات تحريك را به تدريج افزايش داده و در نهايت به بهترين حالت آن يعني 9 بار ورود آلت تناسلي و يكبار توقف (9 به 1) برسانيد با استفاده از این تکنیک قادر خواهید بود انزال را به تاخیر بیندازید و نیازی به هیچ گونه درمان یا مصرف دارویی نخواهید داشت.

  دلایل و 8 روش خانگی برای گرفتن جرم گوش

افزایش زمان انزال در مردان بصورت طبیعی

تاخیر انزال با تکنیک “فشار دادن”

یکی دیگر از درمان های خانگی زود انزالی هنگامی که احساس می کنید به ارگاسم نزدیک شده اید شافت یا پایه آلت تناسلی خود را فشار دهید. این کار را حدود 30 ثانیه انجام دهید و آرام باشید. از این روش می توانید برای به تاخیر انداختن انزال هر چند بار که می خواهید از آن استفاده کنید. این مورد نیز برای بسیاری از آقایان کاربرد دارد.

یک عدد موز می تواند اختلال نعوظ را دور نگه دارد

آیا می خواهید از آخرین لحظه ها هم برای تاخیر در انزال استفاده کنید؟ برای این کار می توانید قبل از رابطه جنسی یک عدد موز بخورید زیرا یک عدد موز به اندازه متوسط حاوی حدود 422 میلی گرم پتاسیم است، همچنین می تواند انرژی مورد نیاز بدن را تامین کند.

کاندوم برای لذت بیشتر

انواع زیادی کاندوم در بازار موجود است که می توانند زمان انزال را افزایش دهند. این کاندوم ها دارای یک ماده فعال به نام بنزوکائین هستند که به عنوان تاخیر در انزال شناخته می شود.

اگر همسر شما نیز از انزال زودرس رنج میبرد و این مشکل باعث کاهش کیفیت روابط زناشویی شما شده است، با معرفی درمان های خانگی زود انزالی به او در بهبود رابطه خود کمک کنید.

منبع: www.alodoctor.com

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 10 =