0

تصاویر انواع مدل های بافت موی فرانسوی جذاب و شیک

تصاویر انواع مدل های بافت موی فرانسوی جذاب و شیک

فهرست عناوین

در این مطلب تصاویر پرطرفدار ترین طرح های بافت موی فرانسوی را در اختیار شما همراهان عزیز و همیشگی مجله بانوی پارسی قرار داده ایم که امیدواریم به کمک این تصاویر بتوانید مدل موی مدنظر خود را انتخاب کنید.

همچنین بصورت تصویری آموزش بافت موی فرانسوی را برای شما آماده کرده ایم. مدل باف مو فرانسوی از انواع مدل بافت های ساده و جذاب مو است و اگر شما تمایل دارید در مدل موهایتان تغییرات مثبتی را ایجاد نمایید بهتر است از این بافت مو تزیینی استفاده کنید.

آموزش تصویری بافت موی فرانسوی در خانه

بافت موهای زنانه و دخترانه در انواع مدل های دائمی و موقتی موجود هستند و شما می توانید به کمک انواع مدل های بافت مو و شینیون موی بسته مجلسی موهای را تزیین کنید و در مدل موهایتان تغییر و تنوع ایجاد نمایید. در ادامه در 5 مرحله به آموزش بافت موی فرانسوی میپردازیم که امیدواریم این بافتن مو تزیینی مورد توجه تان قرار بگیرد.

آموزش تصویری بافت موی فرانسوی در خانه

مراحل بافتن موها به سبک فرانسوی دخترانه و زنانه

۱. ابتدا موهایتان را مقداری نم دار کنید و آن ها را به سمت راست بیاورید سپس مقداری ژل به موهایتان بزنید تا مرتب شوند و حدود ۵ سانت از سمت راست جلوی موهای خود را بگیرید و شروع به بافتن موها به صورت فرانسوی کنید.
۲. برای بافت موی فرانسوی باید موهایتان را به سه قسمت مساوی تقسیم نمایید و با کمک انگشتان موهایتان را از یکدیگر جدا کنید و شروع به بافتن موها به صورت معمولی نمایید به این صورت که لایه موهای سمت راست خود را روی لایه وسطی موها بیاورید و لایه سمت چپ موها را نیز روی لایه وسطی بیاورید و بافت موها را به همین صورت ادامه دهید.

مراحل بافتن موها به سبک فرانسوی دخترانه و زنانه

۳. بعد از اینکه موهایتان را مقداری بافتید در این مرحله از بافت موی فرانسوی شروع به اضافه کردن مو از هر سمت کنید که برای این کار باید یک دسته از موهای کناره سمت راست خط پیشانی خود را بگیرید و به لایه سمت راست موهایتان اضافه کنید و این قسمت را روی لایه وسط بیاورید و آن ها را سفت کنید تا محکم شوند هر کدام از سه لایه را در طول کار از یکدیگر جدا نمایید و این کار را برای سمت چپ موهایتان نیز تکرار کنید.

4. یک دسته مو را به لایه اول بیفزایید و روی لایه وسطی بیاورید و این کار را تا سه سانتی متر پایین تر از خط شروع گردن تان ادامه دهید و در این مرحله موها را به طرف شانه چپ خود به شکل افقی ببافید.

  راهکار های خانگی پاک کردن تاتو ابرو بدون عوارض

آموزش شینیون موی فرانسوی در خانه

5. سعی کنید موهایتان را تا جایی که امکان دارد سفت ببافید و سه لایه را از یکدیگر جدا نماید تا مسیر بافت موی شما کنترل شود.
6. بعد از اینکه به زیر گوش چپ خود رسیدید همه موهایتان را به صورت بافت موهای فرانسوی ببافید به این صورت که ۳ لایه ابتدایی را مانند اول کار به یکدیگر ببافید و در آخر نیز کش محکمی را دور موهایتان ببیند تا بافت موهایتان باز نشود.

بافت موی زیبا فرانسوی زنانه و دخترانه

جذاب ترین انواع بافت موی فرانسوی زنانه و دخترانه زیبا و شیک

موها تاثیر زیادی در زیبایی چهره و ظاهر افراد دارند به خصوص داشتن موهای زیبا و آراسته برای هر خانمی ضمن تاثیر آن بر افزایش زیبایی، نقش مهمی در افزایش اعتماد به نفس وی خواهد داشت، حال روش های زیادی برای آراستن و زیباتر کردن موها وجود دارد.

بافتن موها که در چند سال اخیر بسیار طرفدار پیدا کرده است، دارای تنوع زیادی بوده و یکی از بهترین روش های آرایش مو مدل های بافت موی فرانسوی خلاقانه می باشد که مختص سن خاصی نیست، در ادامه تصاویر متنوعی از انواع مدل های بافت موی فرانسوی جذاب و زیبا به اشتراک گذاشته ایم که امیدواریم مورد توجهتان قرار گیرند.

جذاب ترین انواع بافت موی فرانسوی زنانه و دخترانه زیبا و شیک

مراقبت های لازم قبل از بافتن موها به سبک فرانسوی

البته برای بافتن موها در ابتدا بهتر است موها را براشین کنید تا کاملا صاف و بدون گره شوند، سپس روی موها را واکس بزنید تا بیشتر مرتب شوند به این صورت بافتن موها زیباتر و بهتر انجام می گیرد. البته دقت کنید به هنگام بافتن موهایتان، فشار کمتری به ریشه موها وارد کنید تا از ریزش موها جلوگیری شود.

مراقبت های لازم قبل از بافتن موها به سبک فرانسویبافتن مو فرانسویتکنیک های بافت موی فرانسوی زنانه و دخترانه ترند 2022

تکنیک های بافت موی فرانسوی زنانه و دخترانه ترند 2022

بافت مو زیبای فرانسویبافت مو فرانسوی دخترانهمدل بافت موی فرانسوی بافت مو فرانسوی پیچیدهجدیدترین مدل های بافت مو فرانسوی

جدیدترین مدل های بافت مو فرانسوی

بافت مو فرانسوی زیبابافت مو فرانسوی جدیدبافت مو فرانسوی خرگوشیبافت مو فرانسوی

جذابترین استایل فرانسوی دخترانه با بافت موی خاص

بافت موی فرانسوی ساده

اگر تمایل دارید بافت موی فرانسوی را خودتان روی موهایتان بزنید بهتر است به آینه نگاه نکنید زیرا آینه به جای اینکه به شما کمک کند باعث گیج شدن تان می شود و ممکن است در قسمت هایی از بافت مو اشتباهاتی را مرتکب شوید. البته اگر بتوانید از شخص دیگری برای انجام بافت موی فرانسوی کمک بگیرید احتمالا نتیجه کار تمیزتر از آب در بیاید.

منبع: arga-mag.com

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 14 =