0

تصاویر خنده دار از سوتی های موبایلی و کامپیوتری

تصاویر خنده دار از سوتی های موبایلی و کامپیوتری

فهرست عناوین

در این مطلب فان و جالب، منتخب تصاویر و داستان‌هایی از سوتی های موبایلی و کامپیوتری افراد مختلف را که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، جمع‌آوری کرده‌ایم. با ما همراه باشید تا این تصاویر بامزه را ببینید.

خنده دار ترین سوتی های موبایلی و تکنولوژی

دنیای کامپیوتر و تلفن‌های همراه برای افرادی که آشنایی با این حوزه‌ها ندارند، بسیار گیج کننده است. حتی این روزها که همه از تلفن همراه استفاده می‌کنند و طرز کار با یک کامپیوتر کوچک را می‌دانند هم، افرادی هستند که گاها نمی‌توانند از پس یک مشکل ساده بر بیایند یا اینکه نمی‌توانند به‌درستی نحوه کار کردن با تلفن همراه یا کامپیوتر را درک کنند.

این شرایط باعث می‌شود افرادی که در پشتیبانی شرکت‌های سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری کار می‌کنند، یا افرادی که به سوالات مردم در زمینه رایانه‌های شخصی، اینترنت و تلفن همراه پاسخ می‌دهند یا حتی جوان‌ترهای فامیل که آشنایی بیشتری با دنیای تکنولوژی دارند، گاها با شرایط، اتفاق یا صحنه خنده‌داری مواجه شوند.

البته بیشتر این شرایط طنز در مواقعی پیش می‌آید که افراد با سن بالاتر مانند مادر و پدرها و مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌ها با رایانه یا گوشی موبایل خود مشکلی دارند که راه حل آن بسیار ساده ‌است اما خب این افراد علم لازم برای رفع مشکل خود را ندارند.

قصد ما توهین یا مسخره کردن این افراد نیست، به هر حال ممکن است همه ما در حوزه‌هایی که تخصص نداریم، گیر بیفتیم، اما این اتفاقات خنده‌دار طی سال‌های اخیر در شبکه‌های اجتماعی منتشر و دست به دست شده و حتی میم‌های خنده‌داری از آن‌ها ساخته شده است.

داستان های بامزه و خنده دار از سوتی های مردم

امروز در یک مطلب کاملا متفاوت از سایت بانوی پارسی، قصد داریم تا برخی از داستان‌های خنده‌دار، سوتی های کامپیوتری یا تصاویر جالبی که از اشتباهات افراد در هنگام کار با رایانه یا تلفن همراه پیش آمده را با یکدیگر مرور کنیم، این موارد از سطح اینترنت جمع‌آوری شده و منبع واحدی ندارد. با ما همراه باشید:

یکی از جالب‌ترین داستان‌های خنده‌داری که در اینترنت پیدا کردیم، مربوط به تیم پشتیبانی شرکت مایکروسافت است، یکی از اعضای این تیم داستانی را در اینترنت منتشر کرد:

 • روزی یک نفر تماس گرفت و گفت که نمی‌توانم اطلاعاتم را کپی و پیست کنم. از او پرسیدم که چگونه اطلاعات خود را کپی می‌کند؟ جواب او فوق‌العاده بود! او گفت: من از کامپیوتر قدیمی خودم، اطلاعاتی که می‌خواهم را انتخاب و با کلیک راست گزینه کپی را می‌زنم. سپس ماوس را در آورده و به سیستم جدیدم متصل می‌کنم، حالا وقتی می‌خواهم گزینه پیست را بزنم، این گزینه غیرفعاله!!
  آموزش بستن دائمی تبلیغات همراه اول و ایرانسل

پشتیبان یک شرکت کامپیوتری در مورد سوتی های موبایلی یکی از مشتری‌های آن شرکت نوشته بود:

 • یک نفر زنگ زد و گفت در مراحل نصب، زمانی که به مرحله فشردن Any Key می‌رسم به مشکل برمی‌خورم، سیستم از من می‌خواهد تا Any Key را بفشارم ولی کیبورد من دکمه Any Key ندارد!!

فردی در فیسبوک نوشته بود:

 • همکار من فکر می‌کرد با ذخیره کردن دو فایل اکسل با اسم مشابه باعث می‌شم این دو فایل ادغام بشن!!!

یک خانم در توییتر نوشته بود:

 • رئیس من بهم گفت: من هرکاری می‌کنم نمی‌توانم وارد جیمیل شوم، مشکل کجاست؟ به سیستم او نگاه انداختم و دیدم برنامه اکسل بازه، فکر می‌کرد برای ورود به جیمیل باید از اکسل استفاده کنه!!

پشتیبان یک شرکت تولید کننده چاپگر نوشته بود:

 • یک مشتری به من زنگ زد و گفت کامپیوترم نمی‌تواند چاپگر را پیدا کند، مدام می‌نویسد که چاپگر پیدا نشد، حتی من چاپگر را بلند کردم و جلوی کامپیوتر گرفتم اما بازم نوشته چاپگر پیدا نشد!!

یکی از افراد تیم پشتیبانی یاهو، چند سال پیش این خاطره را در توییتر منتشر کرده بود:

 • یک نفر به ما زنگ زد و گفت که با یک خانومی در یاهو مسنجر آشنا شده و از ما می‌خواست که شماره اون خانم رو به او بدهیم!!

فردی در توییتر نوشته بود:

 • امروز سر کار دیدم یکی از همکاران مسنم، سشوار را به سمت مانیتورش گرفته، از  پرسیدم که داری چکار می‌کنی؟ گفت: سیستم کار نمی‌کنه و جیمز به من گفت که سیستمت (Frozen شده) یخ زده (کلمه Frozen هم به معنای ثابت ماندن و هم به معنای یخ زدن)، منم دارم یخ اون رو آب می‌کنم!!

تصاویر خنده دار و باحال از سوتی های موبایلی و کامپیوتری مردم

تصویر زیر را یک کاربر در توییتر منتشر کرده و نوشته:

 • مادربزرگ من هنگام سرچ یک موضوع در گوگل، جمله سرچ را با “لطفا” آغاز و در نهایت از گوگل تشکر می‌کند!! جمله سرچ مادر بزرگ در گوگل: لطفا این اعداد رومی را ترجمه کن، ممنون!

سوتی های موبایل و کامپیوتری

 • مادربزرگم امروز لیست سایت‌های مورد علاقه‌اش را به من نشان داد!!

سوتی های کامپیوتری

 • مادربزرگم امروز به من گفت که نمایشگر بیرونی گوشیم ایراد دارد چون همیشه یک ساعت ثابت را نشان میدهد!!

سوتی های موبایلی خنده دار و بامزه

 • پدرم یک فیلتر قلبی شکل بر روی دوربین گوشی فعال کرده و نمی‌تواند ببندد، حالا یک عکس از اجاق گاز جدیدش برایم فرستاده و این نتیجه کار شده!!

سوتی های کامپیوتری

 • مادربزرگ 90 ساله‌ام این مدلی از گوشی خودش استفاده می‌کند!!

سوتی های موبایلی مادربزرگ ها

 • سوتی های موبایلی مادر بزرگ ها : مادربزرگم عکس زیر را به من نشان داد و پرسید، این گوشی کیه؟
  چگونگی مقابله و جلوگیری از پوسیدگی ریشه گیاه

سوتی های بامزه مادربزرگ ها

 • نحوه استفاده مادربزرگ من از قابلیت Mirror Selfie گوشی!

سوتی های خنده دار مادر بزرگ ها

 • سوتی های موبایلی پدرها: پدر من بلد نیست با گوشی تایپ کنه، برای همین هر وقت می‌‎خواهد به من پیام بده، متن پیام را روی کاغد می‌نویسه و عکسش را برای من می‌فرسته!!

سوتی های موبایلی پدرها

 • سوتی های موبایلی مادر ها: مادرم به من گفت وقتی می‌خواهم وارد اینترنت شوم سرعت خیلی کند میشه! وقتی مرورگرش رو باز کردم با تولبارهای زیر مواجه شدم:

سوتی های بامزه مادرها با موبایل و کامپیوتر

 • این سوتی کامپیوتری مادربزرگم خیلی خنده‌دار بود، او به من زنگ زد و گفت وقتی با رایانه کار می‌کنم، ماوس همیشه در جهت مخالف حرکت می‌کنه، حتما یکی از تنظیمات برنامه‌های سیستم خراب شده، وقتی می‌خواستم که مشکل را حل کنم با صحنه زیر مواجه شدم!!

سوتی های کامپیوتری مادر بزرگ ها

 • سوتی های جالب مادربزرگها : اثری از مادربزرگ 82 ساله من… و دیگر هیچ!!

سوتی های جالب مادر بزرگ ها

 • سوتی های موبایلی پدر ها: پدر من تازه گوشی خریده، حالا رفته به مغازه خوار‌بار فروشی و از همه چیز برام عکس می‌فرسته!!

سوتی های کامپیوتری و موبایلی بابا ها

 • اومدم خونه و با این صحنه مواجه شدم، مامانم گفت کیس را بردم بالا تا بهتر وای‌فای رو بگیره!!

سوتی های کامپیوتری مامان ها

 • پیام تبریک بامزه پدر بزرگ و مادربزرگم برای کریسمس!!

 • سوتی های موبایلی پدربزرگ ها: به نظرم بازم جا داره تا زوم کنه!

 • سوتی های موبایلی مامان ها : تصویری از محافظ صفحه‌ای که مادرم روی گوشیش انداخته!!

سوتی های تکنولوژی مادر بزرگ ها

در این مقاله سعی شد سوتی های موبایلی بامزه و خنده دار پدر و مادر ها و پدر بزرگ و مادر بزرگ هارا برای شما به نمایش در بیاوریم ، امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید. شما نیز اگر خاطره بامزه و داستان خنده داری در این زمینه دارید با خوانندگان بانوی پارسی در میان بگذارید. شاد و با انرژی باشید.

منبع: itresan.com

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =