0

تکنیک های جلوگیری از ریختن ریمل

تکنیک های جلوگیری از ریختن ریمل

فهرست عناوین

راه حل جلوگیری از ریختن ریمل روی صورت یکی از سوالاتی است که بسیاری از بانوان به دنبال آن هستند. یک سری از ترفند های آرایشی هستند که می توانند از بروز چنین مشکل هایی در آرایش پیشگیری کرده و شما بتوانید با استفاده از این ترفند ها آرایش خود را برای مدت زمان بیشتری نگهداری نمایید. برای جلوگیری از ریختن ریمل نیز تکنیک هایی وجود دارد که بهتر است با آن ها آشنا باشید.

بهترین ترفندهای ساده برای جلوگیری از ریختن ریمل روی صورت

بهترین ترفندهای ساده برای جلوگیری از ریختن ریمل روی صورت

ریختن ریمل زیر چشم ها یکی از مشکلاتی می باشد که بسیاری از بانوان با آن درگیر می باشند. در واقع این مشکل می تواند به دلایل متفاوتی برای شما ایجاد شده باشد از این رو بهتر لاست اطلاعاتی در مورد آن داشته باشید و بتوانید با استفاده از یک سری ترفند هایی باعث جلوگیری از ریختن ریمل شوید و این مشکل را کاهش دهید و آرایش و زیبایی خود را برای مدتی طولانی تر سالم نگه دارید.

بهبود ریختن ریمل با کاهش چربی چشم

یکی از کار هایی که قبل از ریمل زدن باید انجام دهید این است که با استفاده از یک دستمال میزان چربی روی پلک های خود را کاهش دهید. این کار به ماندگار تر شدن ریمل شما و جلوگیری از ریختن ریمل چشم ها کمک فراوانی می کند. استفاده از این روش می تواند به چشم های شما حالت مات و خوبی بدهد.

مزایا استفاده از پرایمر برای آرایش چشم

استفاده از پرایمر ها بر روی چشم ها می تواند باعث شود که آرایش شما پایدار تر بماند. اگر نمی خواهید به کل صورت خود پرایمر بزنید می تواند تنها برای بخشی از چشم های خود از این مواد استفاده نمایید. در متدهای حرفه ای آموزش آرایش چشم مجلسی رعایت این موارد اهمیت زیادی دارد.

جلوگیری از ریختن ریمل با استفاده از ریمل های با کیفیت

در فصل های گرم سال به دلیل بالا بودن تعرق بدن بهتر است برای خود از یک ریمل ضد آب و با کیفیت استفاده کنید. در واقع این کار شما منجر به این می شود که دیگر نیازی به تمدید آرایش خود نداشته باشید. اگر می خواهید در هوای آزاد گردش داشته باشید بهتر است از ریمل استفاده نکنید و یا حداقل از ریمل های ضد آب استفاده کنید تا آرایش شما در حین گردش بهم نریخته و آرایشتان پایدار بماند.

جلوگیری از ریختن ریمل با استفاده از ریمل های با کیفیتدر واقع این ریمل ها فرمولاسیون خاصی دارند و تنها با پاک کننده های روغنی پاک می شوند. تکنیک های آرایش صورت در تابستان مستلزم رعایت نکات زیادی است که باید بدانید.

  آموزش بهترین روش ها برای پاک کردن هاشور ابرو

استفاده از ریمل چشم تنها برای نوک مژه ها

یک تکنیک دیگر برای جلوگیری از ریختن ریمل این است که تنها نوک مژه های خود را ریمل بزنید. در واقع این کار کمک می کند تا مژه های شما بلند تر دیده شده و مژه هایتان به خوبی بولد می شوند و چهره شما زیبا تر نیز خواهد شد و امکان ریختن ریمل بسیار کاهش پیدا میکند..

اهمیت میزان اندازه مناسب ریمل برای مژه ها

برای این که بتوانید ریمل خوب بزنید و مشکلی برایتان ایجاد نشود بهتر است سعی کنید مقدار بسیار کمی از این مواد آرایشی استفاده کنید. در واقع هرچه میزان زیادی از مژه ها را با ریمل آرایش نمایید امکان ریختن آن ها وجود دارد و ممکن است مشکلاتی برایتان ایجاد گردد.

روش های جلوگیری از ریختن ریمل رو گونهبهترین و درست ترین روش برای این که بتوانید مژه های خود را آرایش کنید این است که بعد از ریمل زدن مژه های خود را با استفاده از برس مژه شانه کنید تا بتوانید میزان اضافی ریمل را از روی مژه هایتان حذف نمایید.

برای این که بتوانید آرایشی خوب داشته باشید نیاز است تا با ترفند های آرایشی مانند روش های سریع رفع تیرگی زیر چشم آشنا شوید و برای این کار کافی است تا از لینک های داده شده استفاده نمایید. ممنون که تا انتها همراه ما بودید.

منبع: arga-mag.com

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + هشت =