0

طرح جدید دکوراسیون و چیدمان کابینت جزیره متحرک

طرح جدید دکوراسیون و چیدمان کابینت جزیره متحرک

فهرست عناوین

از کاربردی ترین عناصر و لوازمی که در دیزاین آشپزخانه بکار می رود کابینت بوده که در طرح ها و رنگ های مختلفی موجود می باشد و هر کسی بنا به متراژ و سبک دکور آشپزخانه خود و همچنین نوع بهره مند شدن از کارایی کابینت به انتخاب مدل خاصی از آن می پردازد. بدین منظور در این مطلب برای آشنایی و مشاهده شما عزیزان مجموعه ای زیبا از انواع کابینت جزیره متحرک را به نمایش گذاشته ایم. با ما همراه باشید.

مدل های شیک و خاص کابینت جزیره متحرک

امروزه با توجه به گسترش علم و صنعت و پیشرفت در طراحی کابینت سبک های خاص و به روزی از آن همچون کابینت جزیره متحرک به روی کار آمده که در عین زیبایی کاربردها و مزایای مختلفی داشته و این نوع طرح برای فضای آشپزخانه های بزرگ و کوچک انتخاب ایده آل و مناسبی می باشد.

مدل های شیک و خاص کابینت جزیره متحرک

کابینت جزیره متحرک در واقع پیشخانی بوده که قابلیت های متفاوت دارد و به گونه ای می باشد که می تواند بر حسب نیاز هر فردی و شیوه زندگی او متفاوت باشد. کابینت جزیره چرخ دار در انواع سبک های کلاسیک، مدرن و نئوکلاسیک طراحی شده و در بازار موجود می باشد. در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون آشپزخانه شما لوکس و خاص باشد بهتر است از این نوع کابینت استفاده کنید.

کابینت جزیره چرخ دار از اطراف به دیوار یا محیطی دیگر اتصال ندارد و در شکل های هندسی گوناگونی همچون مربع، مستطیل، دایره و … طراحی و ساخته می شوند. شما می توانید در صورت تمایل این نوع کابینت را به مکانی برای چیدن انواع دسر و لوازم پذیرایی از مهمان ها مبدل سازید.

بهترین محل برای گذاشتن این مدل کابینت در محیط آشپزخانه نقطه میانی آن می باشد چرا که به این نقطه نسبت به بخش های دیگر دسترسی بهتری دارید و احتیاج به جابجایی زیادی نخواهید داشت. همینطور می توانید گاز صفحه ای را بر روی این کابینت بگذارید.

انواع جدید کابینت جزیره متحرک چرخ دار

مزایا و معایب کابینت های جزیره ای متحرک

از جمله مزایای کابینت جزیره متحرک چرخ دار این است که چنانچه شما از دکور آشپزخانه خود خسته شدید و برایتان تکراری شده می توانید خیلی راحت و با جا به جا کردن کابینت دکور آشپزخانه را تغییر دهید. همینطور برای تمیز کردن آشپزخانه نیز می توانید کابینت را به محلی دیگر منتقل سازید و پس از پاکسازی کفپوش آشپزخانه کابینت موردنظر را در محل اصلی آن بگذارید. چرخ های بخش زیرین کابینت نیز به شکل مخفی یا قابل رویت در زیر کابینت نصب می گردند.

  8 مورد از بهترین کتاب های مدیریت استرس

کابینت جزیره چرخ دار از معایبی نیز برخوردار می باشد که بهتر است شما به آن ها دقت نمایید. به عنوان مثال امکان دارد کابینت خود به خود بچرخد یا حرکت نماید که بدین ترتیب بایستی چرخ هایی را در بخش زیرین کابینت نصب کرده که قابل قفل شدن می باشد تا وقتی که احتیاجی به ایجاد تغییر در دکور آشپزخانه ندارید خیلی راحت بتوانید چرخ ها را به وسیله قفل و اهرم سر جای خود ثابت نگه دارید.

مزایا و معایب کابینت های جزیره ای متحرک

همچنین باید گفت در این مدل کابینت به علت متحرک بودن نمی توان سینک ظرفشویی و فر تو کار نصب نمود و به علت این که حالت ثابتی ندارد چرخ ها نیز امکان دارد برای بچه ها خطراتی را به دنبال داشته باشد.

تصاویری جذاب از انواع طرح های مختلف کابینت جزیره متحرک

در ادامه برای ملاحظه شما عزیزان نمونه های زیبایی از انواع کابینت جزیره متحرک چرخ دار را به نمایش گذاشته ایم تا از آن ها دیدن کرده و بتوانید مدل مدنظرتان را از بین آن ها انتخاب کنید.

مدل های شیک کابینت جزیره متحرکطرح های جدید کابینت جزیرهطرح های جدید کابینت جزیرهانواع کابینت جزیره زیبا چرخ دارکابینت جزیره جدید چرخ دارمدل های جدید کابینت جزیره متحرکمدل های خاص کابینت جزیره چرخ دارطرح های جذاب کابینت جزیره

طرح های کابینت جزیره متحرک چوبی شیک و جدید

مدل های زیبا کابینت جزیره چرخ دارمدل های شیک کابینت جزیرهانواع کابینت جزیره شیکمدل های متنوع کابینت جزیره متحرککابینت جزیره چرخ دار شیکانواع کابینت جزیره جذاب مدل های خاص کابینت جزیره چرخ دار

دکوراسیون متفاوت آشپزخانه با کابینت های جزیره ای

سبک های جدید کابینت جزیره چرخ دارمدل های متفاوت کابینت جزیره چرخ دارکابینت جزیره متحرک در طرح های زیبامدل های متفاوت کابینت جزیرهانواع کابینت جزیره شیکطرح های شیک کابینت جزیره چرخ دارکابینت جزیره متحرک در مدل های جذابطرح های جالب کابینت جزیره

جدیدترین مدل های کابینت جزیره متحرک

انواع کابینت جزیره خاص و شیککابینت جزیره زیبا و خاص چرخ دارکابینت جزیره چرخ دار جدید

تصاویری که مشاهده نمودید طرح های جالب و جدیدی از انواع کابینت جزیره متحرک بود که امیدواریم مورد توجه و پسندتان قرار گرفته باشد و نهایت لذت را از تماشای آن ها برده باشید.

منبع: arga-mag.com

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =