0

طراحی مدرن و شیک دکوراسیون گل فروشی خاص

طراحی مدرن و شیک دکوراسیون گل فروشی خاص

فهرست عناوین

ایده های گوناگونی برای دکوراسیون گل فروشی وجود دارد که می توانید با بهره مندی از آن ها طراحی بی نظیری را اجرا نمایید و این محیط را با چیدمانی صحیح به مکانی دلپذیر تبدیل کنید و از این طریق سبب جذب مشتریان بیشتری شوید.

یکی از مکان هایی که نوع طراحی داخلی و دیزاین آن تاثیر زیادی در جذب مشتری و فروش بیشتر دارد فروشگاه گل فروشی می باشد. افرادی که به گل و گیاه علاقمند بوده تمایل دارند در این زمینه کسب و کاری راه اندازی نموده و با داشتن یک مغازه گل فروشی کسب درآمد نمایند. در همین راستا سعی داریم در این مطلب نکات مهم در زمینه ایده های طراحی دکوراسیون گل فروشی را بررسی کرده و انواع سبک های مختلف چیدمان و دیزاین مغازه گل فروشی را به نمایش بگذاریم.

سبک های شیک چیدمان دکوراسیون گل فروشی جدید

مغازه گل فروشی به دلیل فضای روح بخش و دل انگیزی که دارد و با وجود گل و گیاه های متنوع زیبایی منحصر به خود را دارد ولی به منظور جذابیت بخشیدن به این محیط و به نمایش درآوردن گل و گیاه بهتر است دکوراسیون گل فروشی کاملا اصولی و خلاقانه طراحی و اجرا گردد. نوع دیزاین گلفروشی در جذب مشتری و ایجاد محیطی منحصر به فرد بسیار موثر است.

دیزاین متفاوت مغازه گل فروشی

بهترین مدل و طرح چیدمان گل و گیاه در گل فروشی

فروشگاه ها یا مغازه های گل فروشی قابلیت زیادی برای طراحی و دکور خیلی خاص و چشم نواز دارند و از این رو می توان ایده های متنوعی را در این زمینه بکار گرفت و طراحی های منحصر به فردی را مطابق با سلیقه خود ارائه نمود. در طراحی دکوراسیون گل فروشی و دیزاین داخلی مغازه بایستی فضای دعوت کننده و جذاب به وجود آورید. این محیط باید بدون هیچ نوع بی نظمی و به هم ریختگی کار شما را در معرض نمایش بگذارد. مغازه باید جدای از گل و گیاه دیگر محصولات و لوازمی که برای فروش گذاشته اید همچون گلدان، بادکنک، رمان، ظروف و … را نیز به نمایش بگذارد.

مغازه را به گونه ای طراحی و دکوربندی نمایید که ایجاد تغییرات فصلی آن راحت و امکان پذیر باشد چرا که بایستی به طور مرتب مغازه تان را تغییر داده و در فصل موردنظر گیاهان مخصوص آن فصل را برای فروش ارائه دهید. همچنین به منظور راحتی مشتریان یک سری صندلی و سرویس مبل قرار داده و محل ورود و خروج را به طور مشخص تعیین نمایید.

  معرفی 40 مدل فرش وینتیج (کهنه نما) با طرح های زیبا و مدرن

دیزاین زیبا و دکوراسیون گل فروشی جدید

نکات مهم و اساسی در اجرای دکور داخلی گل فروشی

  • سیستم تهویه و دمای هوا دو اصل مهم و اولیه برای طراحی دکوراسیون گل فروشی می باشند. از نکات ضروری در دیزاین داخلی محیط گل فروشی متریال های به کار گرفته در آن است چرا که گل فروشی فضایی مرطوب بوده و بایستی لوازم و موادی که انتخای می کنید در مقابل رطوبت مقاومت داشته باشند.
  • گلدان هایی که برای قرار دادن گل ها در نظر می گیرید بایستی با میزان فروش هماهنگ باشد به طوری که اگر میزان خرید و فروش در مغازه زیاد نیست بهتر است از خریدن گلدان های خیلی بزرگ خودداری نمایید.
  • از دیگر نکات لازم در طراحی دکور مغازه گلفروشی توجه نمودن به نحوه حرکت مشتریان داخل مغازه می باشد. هم در زمان انتخاب گل و هم در زمان منتظر شدن برای دسته بندی گل ها و قرار دادن آن ها در سبد توجه به این امر ضروری می باشد.
  • باید دقت نمایید که نخستین چیزی که مشتریان مشاهده می کنند قسمت ورودی مغازه می باشد بنابراین به گونه ای گل و گیاهان آن را طراحی و چیدمان نمایید که حتی اگر فردی قصد خرید گل نیز ندارد علاقه مند به انجام این امر شده و وارد مغازه شود.

طراحی و چیدمان داخلی شیک گل فروشی

  • قفسه و شلف های داخل مغازه گل فروشی خود را تا جایی که امکان دارد به صورتی روی دیوار ها و در مرکز آن نصب کرده که کاملا در زاویه دید مشتری باشند. ولی به شلوغ نشدن فضا نیز توجه داشته باشید.
  • مکانی که در آن گل ها را برای قرار دادن در دکور گل فروشی آماده می کنید باید در فضایی جدا باشد چرا که رسیدگی و مراقبت از گل ها موجب به هم ریخته شدن فضا می گردد.
  • بخشی که مشتریان در آن جا هزینه ها را پرداخت می کنند باید محلی باشد که آن ها خیلی راحت به آن دسترسی داشته و مجبور به منتظر ماندن به مدت زمان طولانی نباشند.
  • در صورتی که تمایل به فروش گل های مصنوعی دارید سعی کنید آن ها را در قفسه های اولیه مغازه نگذارید. نخستین گل هایی که مشتری مشاهده می کند باید گل های طبیعی باشند تا با رنگ و بویی که دارند آن ها را هیجان زده و جذب کنند.

مدل های زیبا دکوراسیون گل فروشی سال 2022

تصاویری دیدنی از انواع دیزاین و چیدمان داخلی گل فروشی

در ادامه نمونه های جالب و شیکی از مدل های زیبا دکوراسیون گل فروشی را به نمایش گذاشته ایم تا از آن ها ایده بگیرید و دکور مغازه تان را منحصر به فرد و جذاب نمایید. اهمیت دکوراسیون زیبا برای هر محیطی کاملا ثابت شده است.

  ایده های جذاب تزیین دیوار با کاشی شکسته

طراحی دیزاین مغازه گل فروشیسبک های متنوع دکور گل فروشیدکوراسیون جذاب گل فروشی سال 1401سبک های متنوع دکور و چیدمان فروشگاه گل فروشیدیزاین داخلی جالب گل فروشیبهترین مدل های جالب دیزاین گلفروشیطراحی داخلی شیک گل فروشی

ایده های جدید و مدرن چیدمان و دیزاین فروشگاه گلفروشی

سبک های جذاب دکور گل فروشیدیزاین داخلی خاص گل فروشیسبک های متنوع دیزاین داخلی گل فروشیطراحی داخلی گل فروشی شیکدکور گل فروشی در سبک های شیکدیزاین زیبا گل فروشیسبک های متنوع دکوراسیون گل فروشیدکور متفاوت گل فروشیطراحی داخلی شیک گل فروشیایده های جدید طراحی گل فروشیسبک های شیک چیدمان گل و گیاه در گل فروشیایده های جدید طراحی داخلی گل فروشیایده های جدید دکوراسیون گل فروشی

سبک های جذاب و شیک چیدمان گل و گیاه در گل فروشی

دکور شیک گل فروشی مدل های جالب دیزاین گل فروشیدکور جالب گل فروشیسبک های خلاقانه دیزاین داخلی گل فروشی

جدیدترین مدل و طرح دکوراسیون گل فروشی مصنوعی و طبیعی جدید

دیزاین متفاوت گل فروشیمدل های جالب دکوراسیون گل فروشی

مدل هایی که مشاهده نمودید سبک های متنوعی از انواع دکوراسیون گل فروشی مدرن و شیک بود که امیدواریم مورد توجه و پسندتان قرار گرفته باشد و نهایت لذت و استفاده را از آن برده باشید.

منبع: arga-mag.com

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − سه =