0

معرفی 15 مورد از بهترین سریال های کره ای جذاب

معرفی 15 مورد از بهترین سریال های کره ای جذاب

فهرست عناوین

در این مقاله قصد داریم تعدادی از بهترین سریال های کره ای پرمخاطب را برای شما معرفی کنیم. تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین سریال های کره ای درام و عاشقانه

فیلم و سریال های ساخت کشور کره در کشور ما مخاطبان زیادی دارد. ژانر بیشتر این سریال ها درام و عاشقانه است. البته سریال های کره ای کمدی نیز مخاطبان خاص خود را دارد. در این مقاله سعی میکنیم بهترین سریال های کمدی در ژانرهای مختلف را به شما معرفی کنیم. این سریال ها جزو پرطرفدارترین سریال های کره ای است. با ما همراه باشید.

سریال کره ای استارتاپ

این سریال که در سال 2020 ساخته شد، ژانر درام و عاشقانه دارد. داستان این سریال کره ای، زندگی دختر جوانی است که می‌خواهد استارتاپ خود را راه بیندازد و در این مسیر هم به وسیله ماجراهایی که برای نامه‌های عاشقانه‌اش پیش می‌آید، دچار مسائل و ماجراهای متفاوتی می‌شود. سریال کره ای استارت اپ به واسطه دنیای تلاشگر، عاشقانه و پرموفقیت خود، سریال جذاب و انگیزه بخشی است و به واسطه روایت دلنشینی که دارد، شما را درگیر شخصیت‌ها و اتفاقات خود می‌کند.

سریال پرطرفدار وینچنزو

سریال وینچنزو از آن دست سریال‌های پرطرفداری است که در دنیا مانند یک بمب منفجر شد. این سریال محصول سال 2021 است و ماجرای اصلی آن مافیاست! ژانر این سریال کره ای درام جنایی و حتی کمدی سیاه است و با داستان جذاب خود، شما را تا قسمت آخر می‌کشاند.

سریال پرطرفدار وینچنزوداستان ماجرای یک وکیل ایتالیایی- کره ای است که دچار ماجراهای عجیب و البته انتقام‌جویانه می‌شود. از دید بسیاری از مخاطبان وینچنزو جزو بهترین سریال های کره ای است.

معرفی سریال کره ای گابلین

این سریال که با نام «نگهبان، خدای تنها و بزرگ» هم شناخته می‌شود محصول سال 2016 است و جزء جذاب‌ترین و بهترین سریال های کره ای درام و عاشقانه کشور کره جنوبی است. داستان، روایت مردی است که به دلیل طلسمی که دچار شده 900 سال پس از مرگش زنده می‌ماند و از زندگی نامیرای خود فراری می‌شود.بهترین سریال های کره ای، همان‌هایی که شما را کیدرامر می‌کنند!

در این بین با دختری آشنا می‌شود و ارتباطی میان آن‌ها رخ می‌دهد. کشش داستان، قطعاً لحظات لذت‌بخشی را برایتان به وجود خواهد آورد. اگر از طرفداران این نوع سریال ها هستید،  سریال گابلین انتخاب مناسبی است.

سریال کمدی سقوط روی شما

این سریال با ژانر کمدی و رمانتیک خود که محصول سال 2019 است جزء آن دسته سریال‌هایی است که روایت گر دنیای کره شمالی و جنوبی است. ماجرا به زنی کارآفرین باز می‌گردد که در حال چتربازی بوده و در اثر یک حادثه در کره شمالی سقوط می‌کند و در همان‌جا با یک افسر از کره شمالی آشنا می‌شود.سریال کمدی سقوط روی شما

  معنی خواب سفر کردن و تعبیر خواب مسافرت کردن چیست؟

ممنوعیت‌های روابط عاشقانه‌این زوج، جذابیت سریال را افزایش می‌دهد. داستان های بین دو کره جذابیت های خاص خود را دارد. سریال سقوط روی شما نیز یکی از بهترین سریال های کره ای از دید مخاطبانش است که سرگرمی شما برای مدت طولانی را تضمین میکند.

سریال پرمخاطب کره ای دکتر جان

دکتر جان سریالی با ژانر پزشکی و درام است که در سال 2019 ساخته شده است. این سریال، روایت گر زندگی یک نابغه پزشکی است که با وجود بیماری خاص خود می‌تواند در تشخیص بیماری‌ها بسیار دقیق و هوشمندانه عمل کند. زندگی کاری و عاشقانه‌این پزشک، ماجرای دوست‌داشتنی و بسیار لذت‌بخشی را به وجود می‌آورد که قطعاً دیدن آن برایتان خاطره ساز خواهد شد.بهترین سریال های کره ای، همان‌هایی که شما را کیدرامر می‌کنند!

علاوه بر این این سریال کره ای جذاب شما را با دانستنی های پزشکی نیز آشنا میکند. بهترین سریال های کره ای ژانرهای درام را در بر میگیرند که در سریال دکتر جان ژانز سلامت و پزشکی نیز به آن ادقام شده است.

سریال کره ای افسانه دریای آبیسریال کره ای افسانه دریای آبی

این سریال محصول سال 2016 است و روایت گر یک داستان کمدی، درام و عاشقانه‌ای افسانه‌ای است که زندگی یک پری دریایی را نشان می‌دهد. پری دریایی که به خشکی می‌آید و با ماجراهایی از زندگی قبلی خود مواجه می‌شود. این سریال کره ای، روایت بسیار جذاب و دلنشینی دارد و یک زوج بسیار دوست‌داشتنی و باهوش را به تصویر می‌کشد.

افسانه سیزیف محصول کره جنوبی

سریال افسانه سیزیف در سال 2021 ساخته شد و ژانری معمایی، درام و فانتزی دارد. این سریال روایتگر ماجرای سفر در زمان است و افرادی در زمان‌های متفاوت را پیش روی هم قرار می‌دهد. حواشی به وجود آمده در این سریال برای نجات دنیا، نقطه عطفی است که توجه کاربران بسیاری را به این سریال جلب کرده است.افسانه سیزیف محصول کره جنوبی

در ژانر خود سیزیف یکی از بهترین سریال های کره ای محسوب میشود که مخاطبان خاص خود را دارد.

سریال کره ای پادشاه ابدی

این سریال کره ای بی‌اغراق خاطره تماشای یک سریال بی‌نظیر و لذت‌بخش را در ذهنتان ماندگار می‌کند. سریال پادشاه ابدی ساخته سال 2020 و روایتگر سفر به دنیاهای موازی است، دنیاهایی که یک کدام جمهوری کره و دیگری پادشاهی کره را شامل می‌شوند.سریال کره ای پادشاه ابدی

روابط عاشقانه یک زوج در دو دنیای مختلف به همراه ماجراهای معمایی و جذابی که برایشان پیش می‌آید، روند داستان را جذاب‌تر می‌کند و در نهایت هم شما را تا لحظه آخر، میخکوب و جذب این سریال کره ای زیبا می‌کند.

سریال عاشقانه عشق من هولو

این سریال که با نام عشق هولوگرامی من نیز شناخته می‌شود در سال 2020 ساخته شده و روایتگر زندگی دختری است که با یک ربات هوش مصنوعی آشنا می‌شود و در پی آن هم با ماجراهای متفاوتی روبه‌رو می‌شود. مهم‌ترین پیامی که از این سریال جذاب می‌توان گرفت، دوست داشتن خود، آن هم با وجود تمامی ضعف‌هاست.سریال عاشقانه عشق من هولو

  معرفی ۶ کتاب انگیزشی و بهبود فردی برای نوجوانان

دیدن این سریال را هم فراموش نکنید. در ژانر و سبک خود این سریال نیز یکی از بهترین سریال های کره ای است.

سریال کره ای خاطرات الحمراسریال کره ای خاطرات الحمرا

سریال خاطرات الحمرا در سال 2018 ساخته شده و از آن دست سریال‌هایی است که به واسطه ژانر معمایی و عاشقانه خود، جزء محبوب‌ترین و بهترین سریال های کره ای شناخته می‌شود. این داستان روایت گر یک دانشمند هوش مصنوعی است که با ساخت یک بازی هوشمند، زندگی خود را درگیر ماجراهایی می‌کند که لحظات زیبا و تلخ بسیاری را برایش به وجود می‌آورد. اگر وارد دنیای سریال‌های کره ای شده‌اید، تماشای این سریال را اصلاً فراموش نکنید.

سریال کره ای درام صدای جادوسریال کره ای درام صدای جادو

صدای جادو، سریالی با ژانر درام است که در سال 2022 ساخته شد و شما را با ماجرایی از زندگی یک جادوگر روبه‌رو می‌کند که با یک دختر نوجوان آشنا می‌شود و هر کدام، مرهمی برای زخم‌های هم می‌شوند. تماشای این سریال هم برایتان خاطره‌ساز خواهد شد.

پربیننده ترین سریال کره ای به نام بازی مرکب یا اسکویید گیم

سریال بازی مرکب همان سریال پرحاشیه و پرطرفداری است که در سال 2021 ساخته شد و تمام دنیا را تحت تأثیر خود قرار داد. روایت هیجانی، معمایی و همین‌طور خشن این داستان، رکوردهای مختلفی را در نت فلیکس جابه‌جا کرد و به همین دلیل هم توجه بسیاری را به خود جلب کرد.پربیننده ترین سریال کره ای به نام بازی مرکب یا اسکویید گیم

این داستان روایتگر مسابقه‌ای حیثیتی و یا بهتر است بگوییم مسابقه‌ای میان مرگ و زندگی برای به دست آوردن جایزه‌ای است که گره‌های بسیاری از مشکلات شرکت‌کنندگان باز می‌کند. سریال اسکویید گیم عنوان پرمخاطب ترین و بهترین سریال های کره ای را با خود یدک میکشد.

سریال کمدی آقای ملکه ساخت کرهبهترین سریال های کره ای، همان‌هایی که شما را کیدرامر می‌کنند!

سریال آقای ملکه که در سال 2020 ساخته شد، روایتی کمدی و تاریخی است زندگی یک مرد آشپز است که به دلیل یک اتفاق ساده، به سال‌ها قبل و دوران چوسان باز می‌گردد، اما این بار در جسم یک زن، آن هم ملکه! ماجراهای جالب و کمدی بسیاری در این سریال دیده می‌شود که قطعاً تماشای آن را برایتان لذت‌بخش می‌کند.

سریال کره ای وارثان

سریال کره ای وارثانسریال وارثان ساخته سال 2013 است و علی‌رغم آنکه سریالی قدیمی به حساب می‌آید، اما همچنان جزء پرطرفدارترین و بهترین سریال های کره ای است. این سریال داستان نوجوانانی را نشان می‌دهد که در دبیرستان با ماجراهای متفاوتی روبه‌رو می‌شوند و تغییرات اساسی را در زندگی‌شان تجربه می‌کنند. تماشای این سریال عاشقانه و درام نیز خالی از لطف نیست.

معرفی سریال فانتزی کره ای خواستگاری تجاریمعرفی سریال فانتزی کره ای خواستگاری تجاری

سریال کره ای خواستگاری تجاری، سریالی عاشقانه و کمدی است که در سال 2022 ساخته شد. این سریال داستان فانتزی و متفاوت جوانانی است که به واسطه یک دروغ ساده، وارد ماجراهای متفاوتی می‌شوند و سرنوشتشان به هم گره می‌خورد! این سریال که یکی از جدیدترین سریال های کشور کره است را از دست ندهید.

  معرفی ۱۱ اپلیکیشن خاطره نویسی در موبایل

پرمخاطب ترین سریال های کره ای

اگر به دنبال تجربه تماشای سریال‌هایی متفاوت و پر از خلاقیت هستید پیشنهاد می‌کنیم که تک‌تک این سریال‌ها را با دقت ببینید و از تماشای آن‌ها لذت ببرید. بهترین سریال های کره ای، بسیار فراتر از چیزی هستند که در این مطلب گنجانده شدند، اما این تعداد، عصاره‌ای از آن دست سریال‌های پرطرفداری هستند که توسط کاربران بسیاری موردتوجه قرار گرفتند.

اگر شما نیز تجربه ای در انتخاب و تماشای سریال های کره ای دارید ، پیشنهاد خود را با ما و مخاطبان بانوی پارسی در میان بگذارید.

منبع: niniban.com

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 8 =