0

نکات مهم هنگام خرید کفش پاشنه بلند چیست ؟

نکات مهم هنگام خرید کفش پاشنه بلند

فهرست عناوین

خیلی‌ها خرید کفش پاشنه بلند را اولویت میدانند. اما همه با این مدل کفش‌ راحت نیستند و البته خوش‌تیپ به‌نظر نمی‌رسند. می‌دانید چرا؟ کفش پاشنه بلند یک مدل کفش نیست! داستان طولانی و انواع مختلفی دارد که هر خانمی باید بداند و بشناسد. ترفندهای خرید کفش پاشنه بلند را هم باید یاد بگیرید تا بتواند کفش راحتی بخرد. بلندی پاشنه کفش، مدل کفش، زمان خرید، همه و همه مهمند. مجله اینترنتی بانوی پارسی در این مقاله راز و رمز  خرید و انتخاب بهترین کفش پاشنه بلند را به شما می‌گوید.

 

آشنایی با انواع کفش پاشنه بلند در بازار

در ادامه به دو مورد از مهم ترین کفش های پاشنه بلند بازار اشاره میکنیم. معایب و مزایای کفش های پاشنه بلند را با هم بررسی میکنیم . با بانوی پارسی همراه باشید:

 

۱- کفش های پاشنه سوزنی انتخابی خاص

کفش های پاشنه سوزنی (Stilettos) دارای بلندترین پاشنه در نوع خود هستند. ارتفاع پاشنه این نوع کفش ها به ۱۰ تا ۱۵ سانتی‌متر می‌رسد. احتمالا تصور میکنید با چنین کفشی نمی‌توانید قدم بردارید. اما دقیقا به این شکل هم نیست. مدل این کفش‌ها جلوبسته هست و بسیار شیک طراحی و تولید شده اند.

خرید کفش پاشنه بلند از نوع سوزنی میتواند برای بسیاری از بانوان و مجالس انتخاب مناسبی باشد. برای استفاده های روزمره و مهمانی های خانوادگی و مجلل شما. کفش پاشنه بلند سوزنی تز آن مدل های همه کاره محسوب میشوند، شما با هر لباسی می‌توانید آن ها را به پا کنید. ولی مطئنن ترکیب کفش پاشنه بلند سوزنی با لباس مجلسی ظاهر بسیار جذاب تری دارد.

از موازد دیگری که بسیار حائز اهمیت هست در هنگام خرید کفش پاشنه بلند، رعایت ست لباس کیف و کفش شما است. هر لباس زیبایی بدون همخانی با دیگر پوشش ما زیبا از آب در نمی آید.

 

۲- با خرید کفش پاشنه بلند لژدار راحتی هم قدم شماست

هنگام خرید کفش پاشنه بلند لژدار می بینید که میزان لژ به سمت پاشنه بیشتر از مدل های دیگر است. این مدل های بصورت استاندارد طراحی نشده اند و ما با آن ها کاری نداریم. در این بخش از از کفش لژداری (Platform) حرف می‌زنیم که کفش از قسمت پنجه پا، لژ پهن دارد. این نوع طراحی بسایار راحت و اصولی صورت گرفته است. راه رفتن با کفش پاشنه بلند لژ دار بسیار لذت بخش و راحت است. این نوع کفش ها با لباس های چسبان و جذب خود را بهتر نشان می دهند.

  مدل های شیک و خاص لباس عروس وینتیج

بسیاری از بانوان بخاطر راحتی بیشتر در هنگام قدم زدن خرید کفش پاشنه بلند لژ دار را اولویت میدانند. شما نیز میتوانید با توجه به سلیقه و انتخاب خود یکی ازین دو مدل را برگزینید.

 

بهترین انتخاب در هنگام خرید کفش پاشنه بلند

با توجه به مطالب توضیح داده شده در بالا حالا نوبت به انتخاب بهترین کفش پاشه بلند برای شماست. نکاتی که بیان شد را حتما در هنگام خرید کفش پاشنه بلند در نظر بگیرید. همانطور که میدانید پا قلب دوم بدن ما است، اهمیت به سلامت پا ها همیشه باید در اولویت باشد. هیچ چیز به اندازه یک کفش نا مناسب قادر به خطر انداختن پا های ما نیست.

باید بدانید که همیشه در کنار کفش پاشنه بلند ، شما نیز به کفش کتانی و ورزشی جهت پیاده روی و ورزش نیز دارید. به مدت طولانی استفاده از کفش های پاشنه بلند ممکن است سلامت پاهای شما را به خطر اندازد. در این مقاله سعی شد بصورت خلاصه در مورد خرید و انتخاب بهترین کفش پاشه دار نسبت به شرایط شما توضیحاتی بیان شود.

شما نیز در صورت داشتن تجربه یا نکته ای برای خرید انواع کفش ها از بازار مخصوصا کفش های پاشنه بلند موارد را در زیر همین مقاله بیان کنید تا دیگر دوستان بتوانند از نظر شما استفاده کنند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =