0

همه چیز درباره نقطه جی و ارتقای رابطه زناشویی

همه چیز درباره نقطه جی و ارتقای رابطه زناشویی

فهرست عناوین

برای زنان نسبتاً غیرمعمول است که فقط با مقاربت به ارگاسم برسند. در واقع، یک مطالعه نشان می‌دهد که تنها درصد کمی از زنان فقط با دخول به ارگاسم می‌رسند. گفته می‌شود که در اغلب موارد، تحریک کلیتورال زنان در حین رابطه‌ی زناشویی، برای به ارگاسم رسیدن آن‌ها مورد نیاز یا حداقل مفید است. برخی دیگر نیز معتقدند که نقطه جی در زنان می‌تواند کلید رسیدن زنان به ارگاسم در حین دخول باشد. به خواندن ادامه دهید تا با همه چیز درباره نقطه جی آشنا شوید.

عناوینی که در این مقاله می‌خوانید:

    • نقطه جی چیست؟
    • یافتن نقطه جی در زنان
    • بهترین پوزیشن‌ها برای تحریک نقطه جی

نقطه جی چیست؟

احتمالاً قبلاً درباره‌ی تقطه جی و نقش کلیدی آن در دستیابی به ارگاسم شنیده‌اید. نقطه جی به عنوان نقطه گرافنبرگ شناخته می‌شود، اما بخش مشخصی از آناتومی شما نیست.
در واقع، نقطه جی به جای این‌که یک نقطه جداگانه در واژن شما باشد، بخشی از شبکه کلیتورال شما است. این بدان معنا است که وقتی این نقطه را تحریک می‌کنید، در واقع در حال تحریک کردن بخشی از کلیتوریس هستید که از حد تصور، بسیار بزرگتر است.

     نقطه جی در بانوان کجاست؟

جایی که دو لابیای داخلی به هم می‌رسند، نوک کلیتوریس است که به دو ریشه تقسیم می‌شود و می‌تواند در حدود ۴ اینچ طول داشته باشد. به علاوه، این ناحیه می‌تواند از یک زن به زن دیگر متفاوت باشد و اتفاقاً همین توجیه می‌کند که چرا پیدا کردن نقطه جی در خانم ها اغلب دشوار است.
با این حال، پیدا کردن این نقطه در روابط زناشویی مفید است، زیرا این نقطه پس از تحریک می‌تواند باعث انزال زنانه شود و به زنان در رسیدن به ارگاسم واژن کمک کند.

     روش یافتن نقطه جی در زنان

روش یافتن نقطه جی در زنان و بانوان

همان‌طور که گفتیم، یافتن نقطه جی در بانوان می‌تواند دشوار باشد، به خصوص که این نقطه در هیچ نقشه‌ای از بدن انسان وجود ندارد. البته این بدان معنا نیست که یافتن آن غیرممکن است!
اگر می‌خواهید نقطه جی همسرتان را پیدا کنید، قبل از هر چیز مطمئن شوید که دست‌هایتان تمیز هستند و ناخن‌هایتان کوتاه شده‌اند، زیرا قرار است که آن‌ها را در مکان بسیار حساسی قرار دهید و باید مراقب باشید که به همسر خود آسیب نرسانید.

استفاده از انگشتان معمولاً در یافتن و تحریک نقطه جی خانم ها موثرتر است. انجام معاشقه نیز قبل از جستجو، اهمیت زیادی دارد. این نقطه از بافتی تشکیل شده است که در هنگام برانگیختگی، متورم می‌شود و این مسئله، یافتن و تحریک کردن آن را آسان‌تر می‌کند.
چند قطره لوبریکانت یا روان کننده نیز می‌تواند شرایط را برای همسر شما راحت‌تر کند. هم‌چنین لازم است که در روابط زناشویی خود، احساس احترام و اعتماد ایجاد کنید و به احساسات همسرتان توجه نشان دهید.

  مزایا و معایب آفتاب گرفتن و برنزه کردن پوست

پیدا کردن نقطه جی خانم ها در رابطه جنسی

اگر همسرتان به پشت باشد، انگشت خود را طوری وارد کنید که کف دست‌تان رو به بالا باشد. سمت بالایی واژن، همان نقطه‌ای است که با چرخاندن انگشتان خود باید لمس کنید. این کار را طوری انجام دهید که انگار می‌خواهید ناف همسر خود را از داخل نوازش کنید.
اگر مشکل دارید، از همسر خود بخواهید که زانوهایش را به سمت قفسه‌ی سینه‌ی خود بکشد تا به انگشتان شما دسترسی بهتری بدهد. با حس لامسه‌ی خود متوجه‌ی پیدا کردن آن می‌شوید. زیرا نقطه جی مانند یک برآمدگی لوبیایی شکل است و شاید بافت آن بیشتر از بافت اطراف باشد.

اگر فوراً این بافت اسفنجی را پیدا نکردید، اطراف را لمس کنید. بدن هر زن متفاوت است و برخی از نقاط جی خانم ها ممکن است در کنار نیز باشند. اگر دیواره‌ی قدامی واژن را به عنوان یک ساعت در نظر بگیرید، نقطه جی می‌تواند بین ساعت ۱۰ تا ۲ بعد از ظهر باشد.

     پیدا کردن نقطه جی خانم ها در رابطه جنسی

بهترین پوزیشن و حالت برای تحریک نقطه جی زنان کدام است؟

بعضی از پوزیشن‌های رابطه زناشویی هستند که تحریک نقطه جی را برای زنان آسان‌تر می‌کنند. پوزیشن‌هایی را انتخاب کنید که به شما اجازه دهند بر حرکات خود کنترل بیشتری داشته باشید. سه مورد از بهترین پوزیشن های تحریک کننده روابط جنسی عبارتند از:

پوزیشن جنسی دختر گاوچران

از همسر خود بخواهید که به پشت دراز بکشد و شما نیز روی او دراز بکشید. این موقعیت به شما اجازه می‌دهد که بر ریتم، عمق و زاویه‌ی دخول، کنترل کامل داشته باشید و بتوانید روی پیدا کردن نقطه جی همسر خود تمرکز کنید.
به جای بالا و پایین کردن، به جلو و عقب حرکت کنید تا بتوانید روی تحریک این نقطه در مقابل دیواره‌ی داخلی واژن خود تاثیر بگذارید. از آزمایش با سرعت و زوایای مختلف نترسید.

     ارتقای رابطه زناشویی با تحریک نقطه جی زن ها

پوزیشن جنسی داگی استایل

این یکی دیگر از راه‌های عالی برای رسیدن به دخول عمیق در روابط زناشویی است که تغییر زاویه برای برخورد به نقطه جی را آسان می‌کند. چهار دست و پا بمانید و اجازه دهید که همسرتان پشت سر شما قرار بگیرد. در حین دخول، سعی کنید که روی ساعد خود تکیه دهید و باسن‌تان را عقب بکشید تا پیدا کردن نقطه جی برای همسرتان آسان‌تر شود.
اگر مایل هستید می‌توانید با صاف دراز کشیدن روی شکم، در حالی که پاهایتان را از لبه تخت آویزان کرده‌اید، حالت متفاوتی را برای رابطه زناشویی امتحان کنید.

     کاربرد نقطه جی در زنان چیست؟

پوزیشن جنسی میشنری بسته

میشنری بسته می‌تواند تحریک بیشتر بدون عمق دخول را ممکن کند. از پشت در پوزیشن میشنری کلاسیک شروع کنید. سپس اجازه دهید که پاهای همسرتان روی پاهای شما کشیده شود و فشار محکم‌تری داشته باشد.
احساس اصطکاک بیشتری که در این موقعیت ایجاد می‌شود، تحریک نقطه جی را برای همسرتان آسان‌تر می‌کند. این ممکن است بهترین راهی باشد که می‌تواند شما را به ارگاسم کامل برساند.

  روش های درمان خونریزی شدید قاعدگی با طب سنتی

تاثیر تحریک نقطه جی در روابط زناشویی

جی به جای این‌که یک نقطه جداگانه در واژن شما باشد، بخشی از شبکه کلیتورال شما است. پیدا کردن این نقطه در پوزیشن‌هایی مانند دختر گاوچران، داگی استایل و میشنری بسته آسان است و تحریک کردن آن، به رسیدن زنان به ارگاسم و ارتقای روابط زناشویی کمک می‌کند. با بهبود روابط زناشویی و سلامت جنسی خود زندگی عاشقانه خود را ارتقا دهید.

منبع: niniban.com

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =