0

بیوگرافی پارسا پیروزفر جنتلمن جذاب و بی‌حاشیه سینمای ایران

معرفی پارسا پیروزفر جنتلمن جذاب و بی حاشیه سینما و تلویزیون

فهرست عناوین

در این مطلب قصد داریم بصورت کوتاه بیوگرافی پارسا پیروزفر یکی از هنرمندان بی حاشیه و جذاب سینما و تلویزیون را بررسی کنیم. این بازیگر به دلیل بازی در سریال یاغی این روزها دوباره سرزبان ها افتاده. البته کارنامه هنری پارسا پیروزفر همیشه پر از افتخارات زیاادی بوده است. با ما همراه باشید

پارسا پیروزفر بازیگر بی حاشیه

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که طرفداران پارسا پیروزفر را در تمام سال‌های فعالیتش از اوایل دهه 70 پروپاقرص‌تر می‌کند و محبوبیت این هنرمند را در دل مردم افزایش می‌دهد، دوری از هر گونه حاشیه و جنجال است! این روزها کمتر بازیگری بدور از حاشیه به کار خود ادامه می دهد.

درباره پارسا پیروزفر، اصلا مگه داریم مگه میشه؟!

پارسا پیروزفر در عین حال که فعالیت‌های هنری بسیاری دارد، تنها سالی چند بار جلوی دوربین عکاسان قرار می‌گیرد و بدون آنکه حاشیه‌ای در فضای مجازی و یا هر فضای دیگری برای خودش ایجاد کند، به کار خودش ادامه می‌دهد و به قول معروف، سرش در کار خودش است!

این ویژگی به ویژه در سینمای ایران که پر از حواشی خودساخته است، یک نوع جواهر به حساب می‌آید. همین ویژگی باعث محبوبیت زیاد او شده.

بیوگرافی پارسا پیروزفر بازیگر بی حاشیه

پارسا پیروز فر بازیگری با جذابیت همیشگی

فرقی ندارد که پارسا پیروزفر چه نوع لباسی بپوشد، موها و ریش‌هایش را به چه صورتی اصلاح کند، چشمانش پف کرده و خسته باشند یا سرحال، این بازیگر جذاب، همیشه و در هر حال، موردتوجه و البته تحسین عکاسان و مردم قرار می‌گیرد. این سادگی در عین بی‌تفاوت بودن به مسائل جانبی و ظاهری نیز مسئله دیگری است که محبوبیت او را افزایش می‌دهد. همین عوامل باعث ایجاد بیوگرافی خاص برای او شده است.

درباره پارسا پیروزفر هنرمند محبوب ایران

هنرمندی با چند هنر 

پارسا پیروزفر، نه فقط یک بازیگر قهار و حرفه‌ای در سینما و تئاتر، بلکه کارگردان فوق‌العاده، صداپیشه باتجربه و البته نقاش باسلیقه‌ای نیز هست! این یعنی هنرمند، بدون هیچ‌گونه حاشیه، تعلق و یا ظواهر بی‌اهمیت. ازین دست هنرمندان را به سادگی نمیتوان در کل سینما جهان پیدا کرد.

اگر شما هم از طرفداران این بازیگر عزیز هستید، دلایل محبوبیت او برای خود را برای ما و خوانندگان مجله بانوی پارسی کامنت کنید.

منبع: niniban.com

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 3 =