0

مهم ترین کاربرد و مزایای رژ لب حرارتی چیست؟

مهم ترین کاربرد و مزایای رژ لب حرارتی چیست؟

فهرست عناوین

رژ لب ها تنوع بالایی دارند که رژ لب حرارتی یکی از این انواع محسوب می شود که این روزها ترند شده و حسابی مورد توجه قرار گرفته اند. احتمالا بر اساس نام آن پی به هویت این رژ لب ببرید؛ در واقع این نوع رژ لب به این صورت است که محرک آن حرارت می باشد.

یعنی به واسطه ی کم و زیاد شدن حرارت بدن شما متغیر بوده، مثلا با بالا رفتن دمای بدن شما, رنگ رژ لب حرارتی نیز افزایش می یابد. از مزیت های این رژ لب می توان به زیبایی و جذابیت زیاد و نچرال، لطافت و نرمی بخشیدن، ماندگاری بالا اشاره داشت. در این مطلب به مهم ترین کاربردهای رژ لب حرارتی خواهیم پرداخت.

 رژ لب حرارتی و آشنایی با مزایای آن

بهترین محاسن انواع رژ لب حرارتی نچرال

این نوع رژ لب ها هنگام استفاده، در روی لب های شما بدون رنگ بوده و تنها موجب براقیت لب ها می گردند. ولی پس از کمی، تقریبا 5 دقیقه لب های شما تغییر رنگ می یابد، به این صورت که با کم بودن دمای بدن شما، رنگ آن نیز کمرنگ و با زیاد شدن دمای بدن شما، رنگ آن شدت می گیرد. این رژلب های شکلی نچرال و زیبا به لب های شما می بخشند.

بهترین محاسن انواع رژ لب حرارتی نچرالکاربرد و مزایای ماتیک حرارتی

جذاب ترین مدل ها و رنگ های رژلب های حرارتی

رژ لب حرارتی از لحاظ شکل ظاهری و رنگ نسبتا مانند بالم لب می باشد که در ۳ رنگ مرجانی، صورتی و هلویی و به دو شکل جامد و مایع و دو گونه رنگی و ژله ای (شفاف) موجود هستند.

در نوع ژله ای این نوع رژ لب، گلی طبیعی وجود دارد که توجه ها را به خود معطوف می نماید، و اما نوع رنگی آن نیز در سه رنگ آبی نفتی، زرد و سبز عرضه می شود که پس از استفاده بر روی لب به ترتیب به رنگ های بنفش، مرجانی و صورتی تبدیل می گردد.جذاب ترین مدل ها و رنگ های رژلب های حرارتی

کاربرد و مزایای ماتیک حرارتی

سایر موارد استفاده رژ لب حرارتی

از رژ لب حرارتی غیر از مصرف اصلی خود یعنی رژ لب، می توان برای سایر موارد آرایش و زیبایی همچون سایه چشم، رژ گونه، بالم لب، برق لب استفاده نمود. خاصیت این مواد آرایشی بر روی پشت چشم، گونه نیز مانند روی لب ، یکسان عمل می کنند یعنی با بیشتر شدن دمای بدن، رنگ سایه چشم و رژ گونه هم پر رنگ می گردد.

به عنوان مثال هنگام شرم و یا خنده بر روی گونه های شما، به بیشترین میزان از رنگ خود می رسد. در واقع سایه چشم، رژ گونه و رژلب خود را می توانید با یکدیگر ست نمایید که با افزایش دمای بدن آرایشی پررنگ و با کاهش دمای بدن، آرایشی کمرنگ و ساده تر خواهید داشت.

  از بین بردن موخوره با آموزش نوک گیری مو در خانه

سایر موارد استفاده رژ لب حرارتیهمچنین از رژ لب حرارتی می توان به عنوان بالم لب و برق لب نیز بهره برد. بالم لب به لب ها رطوبت بخشیده و آنها را نرم می کند، در حقیقت پوست آبرسانی و ترمیم سلامت پوست لب شما را انجام می دهد که با استفاده از رژ لب حرارتی می توانید به این هدف دست پیدا کنید.

انواع برق لب حرارتی

برق لب حرارتی توانایی ایجاد شکلی زیبا و طبیعی را دارند که صرفا پس از استفاده بر روی لب ها، که ابتدا بی رنگ و سپس آرام آرام به صورتی کمرنگ تغییر پیدا می کند. برق لب موجب درخشش و براق شدن لب ها می گردد. می توانید از رژ لب های حرارتی برای این منظور استفاده نمایید، و یا اینکه یک برق لب و یا بالم لب به خصوص برای همین منظور خریداری کنید.انواع برق لب حرارتی

فواید استفاده و خرید انواع رژ لب حرارتی

رژ لب های حرارتی علاوه بر زیبایی و جذابیتی طبیعی و منحصر به فرد به لب ها و چهره شما، دارای مزایایی فوق العاده و چشمگیر هستند که از جمله ی آن ها می توان به فاقد سرب بودن، دارای ماندگاری بالا بودن، ویتامینه بودن، دارای خاصیت مرطوب و نرم بودن، دارای مواد معدنی بودن و در نهایت داشتن آرایشی تمیز اشاره داشت.

منظور از تمیز بودن برجای نماندن هیچ اثر و ردی از آن هنگام نوشیدن انواع نوشیدنی بر روی لیوان و استکان می باشد. ویتامینه و خاصیت نرم کنندگی آن نیز به سلامت و زیبایی لب ها کمک می کند. فاقد سرب بوده و مواد معدنی دارد، پس با خوردن آن هیچ مشکلی برای بدن و سلامت شما به وجود نمی آید.

فواید استفاده و خرید انواع رژ لب حرارتیو اینکه به دلیل عملکرد وابسته به دمای بدن شما, تا چندین ساعت با حرارت بدن شما متغیر و ماندگار می باشد. از دیگر مزیت های این نوع رژ لب ها، ضد آب بودن آن ها است.

 رژ لب حرارتی و موارد استفاده از آن غیر از رژ لب

امیدواریم مطالعه این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته و پس از مورد پسند قرار گرفتن از سوی شما، مفید واقع شده و بتواند شما را در داشتن انتخابی مناسب راهنمایی کرده باشید. ممنون که تا آخر مطلب کاربردهای رژلب حرارتی با مجله بانوی پارسی همراه بودید.

منبع: arga-mag.com

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 14 =