0

۱۳ تکنیک جهت خوش فرم شدن سینه ها بدون جراحی

۱۳ تکنیک جهت خوش فرم شدن سینه ها بدون جراحی

فهرست عناوین

جراحی تنها راه خوش فرم شدن سینه ها نیست. ورزش هم روشی عالی برای مبارزه با افتادگی سینه است. بعضی ترفندهای زیبایی مثل استفاده از چسب‌های مخصوص هم برای تغییر شکل سریع وجود دارند تا در کمترین زمان ممکن سینه ای خوش فرم داشته باشید.

بهترین راه های فوری خوش فرم شدن سینه

در ادامه تعدادی راهکار برای خوش فرم شدن سینه ها ارائه می‌کنیم که بعضی از آنها سریع و موقتی هستند و بعضی دیگر نیازمند شکیبایی و ثبات قدم. با انجام این روش های به مرور نتایج را مشاهده خواهید کرد. با مجله بانوی پارسی همراه باشید.

۱. ترفندهای آرایشی سینه خوش فرم

با ترفندهای آرایشی بدون پرداخت هزینه زیاد می‌توانید سینه خوش فرمی داشته باشد. با استفاده از هایلایتر و برنزر می‌توانید روی بدنتان پستی و بلندی ایجاد کنید تا پرتر و بزرگ‌تر به نظر برسد. برای داشتن ظاهر طبیعی‌تر کافی است از مقداری هایلایتر براق استفاده کنید. هایلایتر سینه‌ها را پرتر و سفت‌تر نشان می‌دهد.

برای ایجاد برجستگی بیشتر، علاوه بر زدن هایلایتر روی قسمت‌های برجسته، می‌توانید با کمی سایه حالت گردی و شکل سینه را روی بدن نقاشی کنید یا اینکه قسمت‌های گود بدن را گودتر نشان دهید. این سایه باید یکی دو درجه تیره‌تر از رنگ طبیعی پوست باشد.

۲. روش های خوش فرم شدن سینه با سوتین مناسب

یکی از بهترین راه‌حل های فوری برای خوش فرم شدن سینه ها استفاده از سوتین مناسب با توجه به لباستان است. توجه به این نکته باعث مشاهده نتیجه ای سریع در فرم سینه ها میشود. در ادامه، ۳ راهکار مفید را توضیح داده‌ایم.

– ترفند درست کردن سوتین مدل پشت قهرمانی

سوتین‌های معمولی را می‌توانید با یک گیره به سوتین پشت قهرمانی تبدیل کنید. کافی است دو بند پشتی سوتین را با یک سنجاق به هم وصل کنید. این کار باعث می‌شود سینه‌ها بالاتر کشیده شوند و افتاده به نظر نرسند. همین ترفند ساده به خوش فرم شدن سینه فوری کمک میکند.

– تاثیر بستن ۲ سوتین روی هم

یکی از روش های قدیمی برای داشتن سینه خوش فرم و بزرگ‌کردن سایز سینه استفاده از ۲ سوتین است. این کار اذیت‌کننده به نظر می‌رسد، ولی خیلی زود به آن عادت می‌کنید. برای این کار باید ۲ سایز سوتین داشته باشید، یکی سایز خودتان و یکی هم یک سایز بزرگ‌تر و به این ترتیب هر دو را روی هم ببندید تا سین ها خوش فرم تر دیده شوند.

– پرکردن سوتین با پارچه

روش دیگر پرکردن کاپ سوتین با پارچه است. پارچه‌های کوچک را می‌توانید داخل سوتین و در قسمت زیر و کنارهای سینه قرار دهید تا سینه‌ها برآمده‌تر و نزدیک‌ به هم دیده شوند. با توجه به حجم مدنظرتان، از مقدار مناسب پارچه یا جوراب جهت خوش فرم شدن سینه ها استفاده کنید. هرگز از دستمال کاغذی استفاده نکنید، چون به مرور زمان می‌خوابد و حجمش کم می‌شود.

  آموزش 19 مدل تمرین با وزن بدن و نکات مهم آن

۳. تاثیر انتخاب هوشمندانه لباس در خوش فرمی سینه

روش بی‌دردسر دیگر پوشیدن لباس مناسب است. پیراهن ها و لباس هایی که یقه‌ V‌شکل دارند یا لباس هایی با یقه‌های دلبری باعث خوش فرم شدن سینه ها میشوند. از این روش می‌توانید هم زمان با روش‌های دیگر استفاده کنید تا بیشترین تأثیر را داشته باشد.

وسایل کمکی برای داشتن سینه خوش فرم

وسایل کمکی برای داشتن سینه خوش فرم

در ادامه به 4 مورد از وسایلی که به خوش فرم شدن سینه ها کمک میکند اشاره میکنیم و روش استفاده و میزان تاثیر هر کدام را بررسی میکنیم. به کمک این ابزار ها سینه خوش فرم داشتن دیگر سخت و زمان بر نیست.

۱. نوارچسب مخصوص بالا کشیدن سینه

نوارچسب های مخصوصی برای بالا کشیدن و لیفت سینه وجود دارند که دیگر مزایا و عوارض عمل لیفت سینه را ندارند و برای لباس هایی مناسب‌اند که نمی‌توانید زیرشان سوتین بپوشید. بعضی از این نوارچسب‌ها استحکام بیشتری دارند، ولی باعث آسیب دیدن پوست می‌شوند. اگر به نوارچسب‌های محکم حساسیت دارید، از مدل‌های ورزشی استفاده کنید.

۲. اسفنج ها و پدهای سیلیکونی حجم دهنده سینه

اگر دوست ندارید داخل لباس زیر خود پارچه یا جوراب بگذارید و دوست دارید لباس شما ظاهر طبیعی تری داشته باشد، از اسفنج های سیلیکونی یا پدهای مخصوصی که با آب پر می‌شوند و حجم می‌گیرند استفاده کنید. برای اینکه سینه‌ها بزرگ‌تر به نظر برسند و خوش فرم شدن سینه ها، این اسفنج‌ها را زیر سینه بگذارید.

۳. اهمیت استفاده از سوتین با اندازه دقیق

حداقل ۸۰ درصد از زنان سوتینی با سایز اشتباه را انتخاب می‌کنند. سوتینی که اندازه‌ دقیقی داشته باشد سینه را محکم و خوش فرم نگه می‌دارد. اگر سایز دقیق خود را نمی‌دانید، در بعضی فروشگاه‌ها که شعبه‌ برندهای لباس زیر هستند، راهنمای تشخیص سایز ارائه شده‌اند و حتی افرادی حضور دارند که با متر خیاطی دقیقا اندازه شما را می‌گیرند و سایز مناسب شما را پیدا می‌کنند.

شکل و مدل سوتین هم مهم است و روی خوش فرم شدن سینه تأثیر دارد. مدل مناسب را با راهنمایی فروشنده انتخاب کنید یا مدلی را انتخاب کنید که قبلا امتحانش کرده‌اید و از خوش فرم بودن آن مطمئنید.

۴. تاثیر سوتین های پوش آپ در سایز سینه ها

در بازار سوتین هایی به‌نام سوتین پوش آپ در دسترس است که برای تمام فرم‌های سینه مناسب است و یکی از لباس‌هایی است که هر زنی باید در کمد لباس خود داشته باشد. با این سوتین‌ها، سینه‌ها خوش‌فرم‌تر و پرتر دیده می‌شوند و برای پوشیدن زیر پیراهن های مجلسی مناسب‌اند.

  آشنایی با مزایا و معایب پروتز سینه مدل اشکی

روش های دائمی خوش فرم شدن سینه و حجیم شدن پستان ها

بعضی از راه حل‌ها نتیجه فوری ندارند و باید کاری را مدتی طولانی پیوسته انجام دهید تا نتیجه‌ آن را ببینید. ولی معمولا نتیجه آنها هم طولانی‌مدت‌تر است. انجام یکسری از تمرینات به خوش فرم شدن سینه ها بصورت دائمی و بلند مدت کمک شایانی میکند. در ادامه به معرفی بهترین ترفند های خانگی خوش فرم شدن سینه ها به شکل دائمی میپردازیم.

روش های دائمی خوش فرم شدن سینه و حجیم شدن پستان ها

۱. تاثیر ماساژ دادن سینه ها در خوش فرمی آن

بر اساس تجربه‌های افراد، ماساژ سینه‌ می‌تواند جریان خون را افزایش بدهد و تولید کلاژن را تحریک کند. تولید کلاژن باعث سفت شدن ماهیچه ها و افزایش رشد بافت‌ها می‌شود و سینه را کمی بزرگ‌تر و خوش فرم می‌کند. با انجام ماساژ به صورت منظم و استاندارد به خوش فرم شدن سینه های خود کمک کنید.

برای ماساژ سینه این مراحل را انجام دهید:

  • با دست معکوس، یعنی دست راست برای سینه چپ و برعکس، ماساژ را شروع کنید.
  • سینه را به آرامی فشار دهید و رها کنید.
  • دست خود را به‌تدریج از پایین به بالای سینه حرکت دهید.
  • ماساژ را دور قسمت بیرونی، زیرین و داخلی سینه ادامه دهید.

۲. حجم دهی سینه با هیدروتراپی

آب درمانی یا هیدروتراپی راه دیگری برای افزایش گردش خون در سینه است. بر اساس شواهد، آب‌درمانی جریان خون را بهبود می‌بخشد و اعصاب را تحریک می‌کند و تا حدی باعث استحکام پستان و خوش فرم شدن سینه ها می‌شود.

حداقل ۱ بار در روز باید این مراحل را انجام دهید:

  • بعد از دوش گرفتن، آب را ببندید.
  • سینه را به‌مدت ۱ دقیقه با آب گرم بشویید.
  • آب سرد را باز کنید و سینه را مجددا با آب خنک به مدت ۲۰ ثانیه بشویید.

۳. تمرین های موضعی جهت خوش فرم شدن سینه در خانه

ورزش هایی که بالاتنه را تقویت می‌کنند سبب تقویت ماهیچه های سینه و بهبود شکل بدن می‌شوند که هر دو باعث می‌شوند سینه ها پرتر و حجیم تر به نظر برسد.

تمرین‌هایی مثل شنای سوئدی، پلانک، پرس سینه و فلای سینه سبب تقویت بالاتنه می‌شوند. اگر می‌خواهید تأثیرگذاری تمرین‌ها را جهت خوش فرم شدن سینه بیشتر کنید، از دمبل‌های ۲ تا ۴کیلویی استفاده کنید.

۴. اهمیت تمرین حالت صحیح بدن در سایز سینه ها

اگر حالت قرارگرفتن بدن (posture) درست و اصولی باشد، بدن را در یک خط مستقیم نگه می‌دارد و سینه‌ها را برجسته تر نشان می‌دهد. اگر قوز می‌کنید، برای تصحیح حالت قرارگرفتن بدن این نکات را به‌ خاطر بسپارید:

  • موقع نشستن پاهای خود را روی زمین یا روی زیرپایی قرار دهید.
  • از نشستن یا ایستادن طولانی مدت در یک وضعیت خودداری کنید.
  • صاف بایستید، شانه‌هایتان را به‌سمت عقب بکشید و زانوهایتان را کمی خم کنید.
  مقایسه خطرات و عوارض عمل اسلیو معده با فواید و مزایای آن

۵. خوش فرم شدن سینه ها با تغذیه و رژیم غذایی سالم

خوش فرم شدن سینه ها با تغذیه و رژیم غذایی سالم

بر اساس تحقیقات، رژیم غذایی غنی از مواد مغذی سبب می‌شود که بافت سینه سالمی داشته باشید و بافت سالم هم سینه را سفت و خوش‌فرم نگه می‌دارد. با بهبود تغذیه و مواد غذایی مصرفی خود سلامت بدنی شما افزایش پیدا میکند که همین امر سبب خوش فرم شدن سینه ها نیز میشود.

۶. اهمیت حفظ وزن مناسب در بانوان

کمر باریک تر سینه‌ را برجسته‌تر نشان می‌دهد، زیرا نسبت دور سینه‌ به دور کمر بیشتر می‌شود. از رژیم غذایی مملو از میوه و سبزی استفاده کنید و حداقل ۳۰ دقیقه در روز و ۴ روز در هفته ورزش کنید تا وزن مناسبی داشته باشید. ورزش و تناسب اندام کمک زیادی به خوش فرم شدن سینه های شما میکند.

بهترین روش داشتن سین های خوش فرم 

برای خوش فرم کردن سینه ها لازم نیست زیر تیغ جراحی بروید. ترفندهای سریع زیادی وجود دارند که می‌توانند تأثیر مشابهی در کوتاه‌مدت داشته باشند. بعضی از این ترفندها مثل بالاکشیدن سینه با نوارچسب‌های مخصوص راحت نیستند، بنابراین نباید هر روز آنها را انجام دهید. اگر دنبال روش دائمی خوش فرم شدن سینه ها هستید، باید به تغییر رژیم غذایی، ورزش منظم و در صورت لزوم جراحی فکر کنید.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است با پزشک یا متخصص مربوطه مشورت کنید.

منبع: www.chetor.com

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 15 =