0

30 ایده جذاب طراحی آشپزخانه در بالکن

30 ایده جذاب طراحی آشپزخانه در بالکن

فهرست عناوین

به طور کلی آشپزخانه ها در ابعاد و اشکال مختلفی طراحی و ساخته شده که هر فردی با توجه به سلیقه و متراژ منزل خود سبک منحصر به فردی را برای طراحی این قسمت در نظر می گیرد. یکی از سبک های مدرن برای ایجاد این محیط، طراحی آشپزخانه در بالکن می باشد که از مزیت ها و خصوصیات متنوعی برخوردار بوده و این قسمت از منزل را به محیطی کاملا عملکردی تبدیل می کند.

یکی از ایده های خلاقانه و جالب که امروزه مورد استقبال قرار گرفته است طراحی و ساخت آشپزخانه در قسمت تراس خانه می باشد که برای منازلی که با کمبود فضا مواجه می باشند گزینه بسیار مناسب و ایده آلی می باشد و باید گفت که دیزاین و طراحی آشپزخانه در بالکن فواید و مزایای فراوانی دارد. در همین راستا سعی داریم در این مطلب برای الگوبرداری و آشنایی شما عزیزان مجموعه ای از انواع مدل های جذاب دیزاین و دکور طراحی آشپزخانه در بالکن را به نمایش بگذاریم.

ایده های خاص و جدید طراحی آشپزخانه در بالکن مدرن

آشپزخانه یکی از قسمت های مهم و کاربردی در معماری ساختمان به حساب آمده که در هنگام ساخت باید کاملا اصولی عمل نمود تا بهترین نتیجه را گرفت. یکی از محیط هایی که می توان برای ایجاد آشپزخانه از آن مکان بهره مند شد طراحی آشپزخانه در بالکن و تراس خانه بوده که راهکاری هوشمندانه به منظور استفاده بهینه از این فضا می باشد و به نوعی از این طریق می توان فضای سبز را به محیط آشپزخانه دعوت نمود و جذابیت بصری آن را افزایش داد.

ایده های خاص و جدید طراحی آشپزخانه در بالکن مدرن

به طور معمول دیزاین بالکن به دلیل متراژ کمی که دارد نادیده گرفته شده و اهمیت داده نمی شود ولی با بهره مندی از ایده های خلاقانه می توانید کمی ابتکار به خرج دهید و تغییرات فوق العاده ای را در این مکان ایجاد نمایید. به منظور عملی ساختن و اجرای ساخت و طراحی آشپزخانه کوچک در تراس بایستی فاکتورهای مهمی را مورد توجه قرار داد که علاوه بر کاربرد باعث زیبایی محیط نیز شوند.

ساخت و طراحی یک آشپزخانه کوچک در قسمت تراس یا به گونه ای انتقال لوازم آشپزخانه به تراس ایده منحصر به فردی می باشد که امکان دارد مورد توجه هر فردی قرار بگیرد. در رابطه با طراحی آشپزخانه در بالکن های کوچک ارتباط آن با دنیای خارج خیلی اهمیت دارد. نور طبیعی به آشپزخانه های کوچک روح تازه ای داده و می توان با بهره مندی از این ایده جلوه ای متفاوت و تغییری اساسی به این محیط بدهید.

  بهترین مدل دکوراسیون آشپزخانه نقره ای سفید

سبک های متفاوت ساخت آشپزخانه کوچک در تراس

متدهای معماری و ساخت آشپزخانه مدرن و کوچک در بالکن

مطابق با قوانین و اصول ساخت و ساز تراس در راستای آشپزخانه قرار می گیرد. می توان به راحتی دور اطراف تراس را با شیشه یا دیگر متریال پوشش داد و آن را به آشپزخانه ای مخفی تبدیل نمود. مهم ترین علت برای سرپوشیده بودن تراس این است که در اثر تابیدن نور آفتاب و بارندگی صدمه ای به کابینت ها و دکور چوبی آشپزخانه وارد نشود.

استاندارد ها و نکات مهمی که برای طراحی آشپزخانه در بالکن باید به آن توجه داشته باشید این است که تا جای امکان از پنجره های بالکنی یا شیشه تراس استفاده گردد. این شیشه ها از تنوع زیادی برخوردار بوده و انواع گوناگونی همچون کشویی، ریلی، تاشو و … را شامل می شود. جداره شیشه ای رو به روی تراس نه فقط موجب شده تا امنیت آشپزخانه مخفی در تراس و بالکن تا میزان زیادی افزایش یابد بلکه از وارد شدن گرد و غبار و برف و باران نیز ممانعت می کند.

ایده های جالب ساخت آشپزخانه مخفی در تراس و بالکن

همچنین در بین تنوع بالای کفپوش آشپزخانه مدل هایی را انتخاب نمایید که قابلیت شستشو داشته و میزان ماندگاری آن ها در موقعیت های مختلف دمایی در حد بالایی باشد. سعی کنید از میز و لوازم چند منظوره استفاده نمایید چرا که این لوازم موجب شده نظم بیشتری در محیط حاکم شود. لوازم برقی را تا جای امکان سعی کنید داخل آشپزخانه اصلی آپارتمان بگذارید.

انواع سبک ها و دیزاین های مختلف ساخت آشپزخانه در تراس

در ادامه مدل های زیبا و جدیدی از انواع طراحی آشپزخانه در بالکن و تراس را به نمایش گذاشته ایم تا از آن ها دیدن کرده و الگوبرداری نمایید. ساخت آشپزخانه در بالکن و تراس آپارتمان های کوچک میتواند یک ایده بسیار کاربردی برای بانوان خانه دار باشد.

انواع سبک ها و دیزاین های مختلف ساخت آشپزخانه در تراسطراحی آشپزخانه در تراسمدل های زیبا ساخت آشپزخانه در تراسمدل های خاص طراحی آشپزخانه در بالکن آپارتمانساخت آشپزخانه در بالکن با ایده های زیباساخت آشپزخانه کوچک و مجهز در تراسسبک های جدید طراحی آشپزخانه در تراسمعماری ساخت جالب آشپزخانه در تراسایده های خلاقانه دیزاین و طراحی آشپزخانه در تراس و بالکن

طراحی و دیزاین آشپزخانه مدرن در بالکن و تراس خانه

آشپزخانه زیبا و مجهز در تراسمدل های جالب ساخت آشپزخانه در تراسسبک های متفاوت ساخت آشپزخانه در تراس

ساخت و معماری اشپزخانه در بالکن آپارتمان های کوچک

آشپزخانه زیبا در تراسانواع طراحی خاص آشپزخانه در تراس

طراحی آشپزخانه در بالکن با ایده های جذاب و شیک و خلاقانه

سبک های جدید طراحی آشپزخانه در بالکنسبک های خاص ساخت آشپزخانه در تراسطراحی آشپزخانه در تراس در مدل های خاصمدل های جالب ساخت آشپزخانه در تراسایده های جدید طراحی آشپزخانه در تراسایده های زیبا طراحی آشپزخانه در تراس

دیزاین و طراحی آشپزخانه سفید و روشن

مدل های زیبا ساخت آشپزخانه در بالکنطراحی جذاب آشپزخانه در تراسایده های متنوع ساخت آشپزخانه در تراسانواع مختلف ساخت آشپزخانه در تراس

طراحی و دیزاین کابینت آشپزخانه تیره و مشکی

ایده های زیبا طراحی آشپزخانه در تراس

دکوراسیون خانه و آشپزخانه شیک و مدرن و جذاب

سبک های جدید طراحی آشپزخانه در تراسایده های جالب طراحی آشپزخانه کوچک در بالکن

نمونه هایی که مشاهده نمودید ایده های جالبی از انواع طراحی آشپزخانه در بالکن بود که امیدواریم مورد توجه و پسندتان قرار گرفته باشد و نهایت استفاده و لذت را از تماشای آن ها برده باشید. اگر شما نیز نیز دوست دارید با کمی خلاقیت در سبک زندگی خود تنوع را به خانه بیاورید ساخت و طراحی آشپزخانه در بالکن و تراس ایده جالبی برای شما است.

  ۱۰ عنوان از بهترین رمان های ماجراجویی جهان

منبع: arga-mag.com

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 8 =