0

5 ترفند ساده برای افزایش ماندگاری رنگ بلوند

5 ترفند ساده برای افزایش ماندگاری رنگ بلوند

فهرست عناوین

همانطور که می دانید رنگ مو ها بعد از مدتی از بین می روند و شما باید مجددا برای رنگ کردن اقدام کنید. یک سری از ترفند ها وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آن ها به افزایش ماندگاری رنگ بلوند کمک کنید و آن را برای مدتی طولانی تر نگهدارید. در ادامه راهکارهای کاربردی برای افزایش ماندگاری رنگ مو بلوند را بررسی میکنیم. با ما همراه باشید.

تکنیک های خانگی جهت افزایش ماندگاری رنگ بلوند

رنگ کردن مو و نحوه شستن آن می تواند بر ماندگار شدن یا نشدن آن تاثیراتی بگذارد از این جهت نیاز است تا اطلاعاتی در این زمینه به شما بدهیم. در واقع بلوند یکی از رنگ هایی می باشد که بسیاری از خانم ها شیفته آن می باشند ولی ماندگاری این رنگ به نسبت سایر رنگ ها بسیار کمتر می باشد بنابراین باید از ترفند هایی برای افزایش ماندگاری رنگ بلوند استفاده کنید.

در واقع یکی از روش های ماندگار شدن رنگ مو ها در این می باشد که شما بتوانید از آن ها در حین شستن و خشک کردن مراقبت نمایید و کم تر آن ها را در معرض دستگاه های حرارتی حالت دهنده مو قرار بدید. در ادامه این مقاله بهترین تکنیک های افزایش ماندگاری رنگ بلوند را به شما معرفی میکنیم:

تکنیک های خانگی جهت افزایش ماندگاری رنگ بلوند

افزایش ماندگاری رنگ مو با انتخاب محصول با کیفیت

بهتر است برای مو های خود ارزش قائل شوید و از محصولات مناسب و با تاریخ استفاده کنید. در واقع بسیاری از افراد دوست دارند کم تر هزینه ای برای این کار پرداخت کنند و از رنگ مو هایی که نزدیک به تاریخ انقضایشان می باشد را خریداری می کنند و این مورد می تواند به مو ها و ریشه آن ها آسیب شدید برساند از این جهت بهتر است شما از این کار ها نکرده و اگر می خواهید افزایش ماندگاری رنگ بلوند را تجربه کنید از رنگ موهای گیاهی یا شیمیایی با کیفیت و تاریخ دار استفاده کنید.

تاثیر شامپو مناسب در افزایش ماندگاری رنگ بلوند

یکی دیگر از اقداماتی که باید بعد از رنگ کردن به ان بپردازید این است که یک شامپو ملایم انتخاب کنید زیرا این کار منجر به این می شود که مو های شما آسیب نبیند و بتوانید رنگ مو های خود را برای مدت زمان بیش تری روی مو ها حفظ کنید. بسیاری از افراد هستند که به این مورد اهمیت نمی دهند و از ماندگار نبودن رنگ مو های خود گلایه می کنند.بکار بردن شامپو مناسب تاثیر زیادی در افزایش ماندگاری رنگ بلوند خواهد گذاشت.

  مزایا ،معایب و عوارض اصلاح صورت با تیغ برای زنان

اهمیت خشک کردن طبیعی مو در افزایش عمر رنگ مو بلوند

بهتر است برای خشک کردن مو های رنگ شده خود از سشوار و یا سایر دستگاه های حرارتی استفاده نکنید. در واقع این کار علاوه بر این که به مو های شما آسیب شدید می رساند می تواند مانع از افزایش ماندگاری رنگ بلوند روی مو های شما شود و سریعا آن را از روی مو های شما پاک می کند.

اهمیت خشک کردن طبیعی مو در افزایش عمر رنگ مو بلوند

مزایا شستن مو های رنگ شده با آب سرد

بهتر است مو های خود را بعد از رنگ کردن با آب سرد بشویید. در واقع شستن مو با آب گرم باعث می شود که فولیکول های مو باز شوند و در نهایت ماندگاری رنگ روی مو های شما بسیار کم خواهد شد.

افزایش ماندگاری رنگ بلوند با اصلاح منظم و اصولی موها

بهتر است مو های خود را در زمان مناسب و به صورت اصولی اصلاح کنید تا بتوانید آسیب های ناشی از بی اهمیت بودن به مو ها را کاهش دهید. در واقع این کار به زیبایی بیش تر مو ها کمک می کند و می تواند باعث افزایش ماندگاری رنگ بلوند موهای شما شود و سلامت پوست و مو را افزایش دهد.

افزایش ماندگاری رنگ بلوند با اصلاح منظم و اصولی موها

نگهداری از مو ها بسیار حساس می باشد و اگر شما نتوانید این کار را انجام دهید قطعا نمی توانید مو های زیبایی داشته باشید. ممنون که تا انتهای مقاله افزایش ماندگاری رنگ بلوند با ما همراه بودید. امیدواریم این مطلب مفید بوده باشد.

 

منبع: arga-mag.com

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 11 =