0

در آسمان دوبی شنا کنید

فهرست عناوین


آیا رویای شنا در استخری بی‌انتها با چشم‌اندازی باورنکردنی از شهر را در سر دارید؟ در دوبی، این رویا دیگر به حقیقت پیوسته است! هتل لوکس One Za’abeel از بلندترین استخر معلق جهان بر فراز بلندترین سازه کنسولی دنیا پرده برداشته است. این شاهکار مهندسی، شناور در هوا، نویدبخش تجربه‌ای منحصربه‌فرد و نفس‌گیر برای علاقه‌مندان به هیجان و مناظر حیرت‌انگیز است.

استخری بهشتی به طول ۱۲۰ متر

این استخر رویایی به طول ۱۲۰ متر بر روی سازه‌ای به نام The Link ساخته شده است که خود رکورد دیگری را به نام خود ثبت کرده است: طویل‌ترین سازه کنسولی جهان! این سازه باشکوه به شکل یک راهروی شیشه‌ای غول‌پیکر، دو برج مجلل هتل را به هم متصل می‌کند و در ارتفاع 67.5 متری بر فراز شهر دوبی معلق است.

شنا در میان ابرها

هنگام شنا در این استخر معلق، گویی بر فراز ابرها و میان آسمان شناور هستید. دیواره‌های شیشه‌ای استخر منظره‌ای ۳۶۰ درجه از شهر در اختیار شما قرار می‌دهد و احساس بی‌وزنی و آرامشی وصف‌ناشدنی را به شما هدیه می‌کند.

تجربه‌ای لوکس و منحصربه‌فرد

دسترسی به این استخر رویایی برای مهمانان هتل و ساکنین برج‌ها رایگان است، اما گردشگران و ساکنین شهر نیز می‌توانند با خرید بلیت روزانه از ۱۰۰۰ درهم (معادل ۲۷۲ دلار) تا ۱۰.۰۰۰ دلار برای کاباناهای VIP، از این تجربه بی‌نظیر لذت ببرند. این کاباناها با امکانات ویژه مانند سیستم صوتی اختصاصی، سیستم تهویه، دوش، سالن غذاخوری و باغچه خصوصی، اوج لوکس بودن را به شما ارائه می‌دهند.

مهندسی شگفت‌انگیز و طراحی خلاقانه

The Link علاوه بر زیبایی و کاربری تفریحی، نقش مهمی در استحکام کلی سازه دارد. مهندسی خلاقانه این پروژه باعث شده است که شیب جزئی دو برج با قرارگیری The Link برطرف شود و وزن این سازه هر دو برج را به سمت داخل بکشد و در نتیجه استحکام کلی را بیشتر کند.

رکوردشکنی‌های دوبی در زمینه استخر

دوبی، شهر رکوردها، در عرصه استخرهای لوکس و خاص نیز پیش‌گام است. در سال ۲۰۲۱، Aura Skypool عنوان بلندترین استخر ۳۶۰ درجه جهان را از آن خود کرد و همچنان، بلندترین استخر داخلی جهان با ارتفاع ۲۹۳.۹ متر در طبقه ۷۷ هتل Address Beach Resort در دوبی قرار دارد.منبع

برچسب‌ها:, , ,

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =