0

بهترین ایرلاین‌ها برای مسافران فرست کلاس

فهرست عناوین


چه مسافری باشید که همیشه با فرست کلاس سفر می‌کنید یا اینکه به دنبال آن هستید تا اولین تجربه سفر فرست کلاس خودتان را به دست بیاورید، پرواز لوکس می‌تواند بهترین راه برای شروع یک سفر باشد. تحقیقات جدیدی صورت گرفته که بر طبق آن‌ها، بهترین تجربه‌ها در سفرهای هوایی لوکس و فرست کلاس بررسی شده و رتبه‌بندی شدند.

در این تحقیقات صورت گرفته تجربه‌ها در خطوط هوایی مختلف با بررسی عواملی همانند تجربه فرودگاه، فضای پا، کیفیت کابین و صندلی، غذا و نوشیدنی، خدمات و سرگرمی‌های داخل هواپیما و همچنین امکانات و تسهیلات تجزیه و تحلیل شدند. به هر کدام از این خطوط هواپیمایی از ۱۰ امتیاز داده شده تا لوکس‌ترین و بهترین خطوط هواپیمایی مشخص شوند. برای این تحقیقات همچنین از هشتگ‌های اینستاگرام و بازدیدهای تیک‌تاک نیز استفاده شده است. در ادامه همراه با ما باشید.

بهترین ایرلاین برای سفر فرست کلاس کدام است؟

شرکت Slingo این تحقیقات را انجام داده و با امتیاز کلی ۷.۱۲ از ۱۰ به هواپیمایی Emirates آن را به‌عنوان بهترین ایرلاین برای پرواز فرست کلاس انتخاب کرده است. این هواپیمایی مستقر در دبی در فضای پای بخش فرست کلاس خودش حداقل ۱۷۵ سانتیمتر جا دارد و از این لحاظ امتیاز بسیار بالایی گرفته است. این هواپیمایی همچنین در زمینه سرگرمی‌های حین پرواز، نوشیدنی‌ها، امکانات رفاهی و غیره نیز نمرات بالا گرفته است.

جالب اینجا است که هواپیمایی امارات همچنین بیشترین تعداد پست‌های اینستاگرام و تیک‌تاک مرتبط را داشته است و همین نیز نشان می‌دهد که مسافران فرست کلاس این هواپیمایی آن چنان از تجربه خودشان لذت بردند که مایل هستند آن را به‌صورت آنلاین به اشتراک بگذارند. در جایگاه دوم نیز هواپیمایی لوفت‌هانزا (Lufthansa) قرار دارد. این خط هواپیمایی پرچم‌دار آلمانی امتیاز ۵.۹۹ از ۱۰ را به دست آورده است.

این هواپیمایی از تجربه فرودگاهی درجه یک، نوشیدنی‌های عالی حین پرواز و خدمات داخل هواپیما بهره می‌برد و در این بخش‌ها امتیاز بالایی گرفته است. این هواپیمایی همچنین از لحاظ تعداد پست اینستاگرام و تیک‌تاک نیز در رده دوم جای گرفته است.

هواپیمایی SWISS که هواپیمایی پرچم‌دار سوئیس است، با امتیاز ۵.۱۴ از ۱۰ در جایگاه سوم این رتبه‌بندی ایستاده است. این هواپیمایی به‌خاطر تجربه فرودگاهی، امکانات و تسهیلات حین پرواز امتیاز کامل را کسب کرده ولی از نظر فضای پا با میزان حداقل ۱۵۲.۵ سانتیمتر در صندلی‌های درجه یک خودش نتوانسته امتیاز خوبی بگیرد.

کدام ایرلاین از نظر صندلی و تجربه فرودگاهی فرست کلاس بهتر است؟

در حالی که هواپیمایی Emirates در تجربه کلی فرست کلاس بالاترین امتیاز و رتبه را به دست آورده است اما فضای پا در هواپیمایی Cathay Pacific به‌راحتی بالاتر از هواپیمایی امارات قرار گرفته است. این هواپیمایی با داشتن طولانی‌ترین مسیرهای جهان، حداقل ۲۰۵ سانتیمتر فضای پا را برای مسافران پروازهای طولانی خودش در نظر گرفته است.

  9 تا از بهترین هتل های دبی در سال ۲۰۲۲ کدام است؟

وقتی صحبت از تجربه فرودگاهی به میان می‌آید، سه شرکت هواپیمایی برای داشتن بهترین بودن با یکدیگر در رقابت نزدیک قرار دارند. هواپیمایی Lufthansa، هواپیمایی SWISS و هواپیمایی Qatar Airways نیز هر کدام امتیاز کامل را در این بخش دریافت کردند و این به معنای آن است که مسافران می‌توانند به‌راحتی در این هواپیمایی‌ها پا بگذارند و تجربه‌ای راحت و دلنشین داشته باشند.

کدام ایرلاین فرست کلاس از نظر غذایی بهترین است؟

مهم نیست که طول سفر و پرواز شما چقدر باشد، اگر برای تجربه فرست کلاس هزینه کرده باشید، غذا و نوشیدنی برای شما مهم خواهد بود. از نظر غذاهای داخل هواپیما، هواپیمایی Qatar Airways و شرکت هواپیمایی ژاپنی ANA امتیازات کاملی کسب کردند. هواپیمایی ANA به ویژه چشمگیر بوده است و غذای هفت وعده‌ای را ارائه می‌دهد که گفته شده با برخی از بهترین رستوران‌های توکیو برابری می‌کند.

از نظر خدمات ارائه شده در هنگام پرواز فرست کلاس نیز هواپیمایی لوفت‌هانزا به همراه هواپیمایی ANA و هواپیمایی Qatar Airways موفق شدند تا امتیاز عالی را کسب کنند. کارکنان هواپیما در این هواپیمایی‌ها به جزئیات توجه ویژه‌ای دارند و خدمه کابین نیز به‌خوبی نیازهای مشتریان را برآورده می‌کنند.

هواپیمایی Emirates هم از نظر سرگرمی و هم از نظر امکانات رفاهی در صدر قرار گرفته است. در حالی بسیاری از افراد به هنگام پرواز خسته و بی‌حوصله می‌شوند، هواپیمایی امارات طیف گسترده‌ای از فیلم، سریال، بازی و موسیقی را در اختیار مسافران خودش قرار می‌دهد که همگی در کنار امکانات رفاهی عالی هستند تا سفری راحت را برای شما به ارمغان بیاورند.منبع

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =