0

سفر به دور دنیا و بازدید از هفت قاره با کشتی تفریحی


برای کسانی که به دنبال آن هستند تا از هفت قاره جهان بازدید کنند، می‌توانند این کار را فقط با انجام یک سفر انجام بدهند. شرکت Holland America به‌تازگی اعلام کرده است که سفری بزرگ به نام Grand World Voyage را در سال ۲۰۲۶ میلادی اجرا خواهد کرد که در طول ۱۳۲ روز مسافران می‌توانند دور سیاره دور بزنند و از هفت قاره جهان دیدن کنند.

این سفر از فورت لادردیل در ایالت فلوریدای آمریکا و با کشتی بزرگ ۱۴۳۲ مسافری Volendam شروع خواهد شد. تاریخ شروع سفر نیز ۴ ژانویه سال ۲۰۲۶ میلادی است و در ابتدا در امتداد ساحل شرقی آمریکای جنوبی به سمت جنوب حرکت خواهد کرد و تا قطب جنوب خواهد رفت. لازم به ذکر است که بخش قطب جنوب این سفر فقط محدود به لذت بردن از مناظر دریایی اینجا خواهد بود و شما نمی‌توانید پیاده شوید و در خشکی پا بگذارید.

این کشتی در ادامه از قطب جنوب به سمت اقیانوس آرام جنوبی خواهد رفت و در Easter Island توقف خواهد کرد و پس از آن نیز می‌توان از استرالیا دیدن کرد و به سمت جنوب شرقی آسیا رفت. پس از بازدید از آسیای جنوب شرقی نیز این کشتی در اقیانوس هند به سمت بازدید از مالدیو و سریلانکا می‌رود و در ادامه از کانال سوئز عبور می‌کند. پس از چندین توقف در دریای مدیترانه، کشتی به سمت شمال اروپا حرکت خواهد کرد و سپس از اقیانوس اطلس عبور خواهد کرد و مهمانان را به فورت لادردیل باز می‌گرداند.

Photo: STANISLAV/ADOBE STOCK/COURTESY OF HOLLAND AMERICA LINE

در مجموع، مهمانان و مسافران سفر Grand World Voyage از ۴۷ بندر در ۳۹ کشور جهان بازدید خواهند کرد و ۹ شب را نیز می‌توان در مقاصدی همچون ریو دوژانیرو و بالی سپری کرد. گاس آنتورچا رئیس شرکت Holland America که در حال حاضر در حال اجرای سفر Grand World Voyage سال ۲۰۲۴ است، بیان کرده که آن‌ها از هزاران مهمان و مشاور مسافرتی گذشته خودشان درباره سفر جهانی بزرگ نظرسنجی کردند و به همین خاطر، سفر سال ۲۰۲۶ یکی از دقیق‌ترین و تحقیق‌شده‌ترین مسیرهای دریایی را خواهد داشت.

این برنامه سفر شامل مقاصدی است که مهمانان دوست دارند و مملو از لحظات به‌یادماندنی و اقامت شبانه است. این کشتی در طول سفر خودش به طور هدفمند از بندرهای کمتری بازدید می‌کند تا زمان بیشتری را برای کشف مقاصد دیگر داشته باشد و سفری را برای مسافران به ارمغان می‌آورد که بدون عجله باشد.

در حال حاضر هنوز این سفر برای رزرو کردن در دسترس نیست اما اگر علاقه‌مند به شرکت در این سفر هستید، می‌توانید با تماس با شرکت Holland America از مشاوره‌های آن‌ها استفاده کرده و در صورت نیاز نیز علاقه خودتان نسبت به حضور در این سفر را بیان کنید. سفر ۱۲۴ روزه سال ۲۰۲۵ میلادی این شرکت دارای مبلغ پایه ۲۴۹۹۹ دلار برای هر کابین است.

  انواع ست ساعت مچی چوبی با طراحی خاص و شیکمنبع

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + هجده =