0

سفر با گلکسی S24 سامسونگ، هوشمندتر از همیشه می‌شود

فهرست عناوین


سفر اغلب با چالش‌ها و پیچیدگی‌های غیرمنتظره‌ای همراه است، اما اکنون آسان‌تر شده است. سری گلکسی S24 سامسونگ، با پشتیبانی از هوش مصنوعی Galaxy، به‌عنوان یک راهنمای سفر شخصی در جیب شما، تجربه روان‌تر و در دسترس‌تری را ارائه می‌دهد.

به یک آخر هفته در پاریس فکر می‌کنید؟ به لطف بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۲۴، امسال شلوغ‌تر از همیشه خواهد بود و این کار را به مقصدی چالش‌برانگیزتر تبدیل می‌کند. در اینجا تمام راه‌هایی را معرفی می‌کنیم که هوش مصنوعی Galaxy می‌تواند سفر را از مرحله برنامه‌ریزی و برقراری ارتباط بهتر تا کشف فرهنگ‌ها و ایجاد خاطرات عالی، آسان‌تر کند.

سه ماه مانده به سفر:

  • شما یک برنامه سفر هوشمندانه سه‌روزه می‌سازید.
  • هوش مصنوعی می‌تواند به رفع تردید سفر و پاسخ به این سوال که «کجا باید بروم؟» کمک کند.

برای مثال، درحالی‌که از رسانه‌های اجتماعی بالا و پایین می‌روید، عکسی از یک نمایشگاه در موزه اورسای پاریس توجه شما را جلب می‌کند. به‌جای اینکه برای کسب اطلاعات بیشتر برنامه‌ها را تغییر دهید، از ویژگی Circle to Search with Google گلکسی S24 (موجود از ۳۱ ژانویه) استفاده می‌کنید که به شما امکان می‌دهد در لحظه الهام‌بخش عمل کنید.

برای فعال‌کردن این ویژگی، دکمه Home را فشار داده و نگه دارید. این تجربه جدید که آخرین قابلیت‌های هوش مصنوعی گوگل را برای کاربران گلکسی به ارمغان می‌آورد، به شما امکان می‌دهد هر چیزی را که روی صفحه‌نمایش داده می‌شود، از جمله تصاویر، ویدئوها یا متن، جستجو کنید.1 با انگشت یا قلم S Pen سامسونگ، می‌توانید به سادگی دایره‌ای به دور چیزی که کنجکاوتان را برانگیخته است (در این مورد، یک پست رسانه اجتماعی) بکشید و Circle to Search به سرعت اطلاعات مرتبط، مانند جزئیات نمایشگاه را نمایش می‌دهد.

این ویژگی برای جستجوهای خاص، همچنین به شما امکان می‌دهد تا به مرورهای کلی مبتنی بر هوش مصنوعی دسترسی پیدا کنید، بنابراین می‌توانید مفاهیم، ایده‌ها یا موضوعات را از اطلاعات مفیدی که از سراسر وب گردآوری شده‌اند، آسان‌تر درک کنید. به‌این‌ترتیب، هوش مصنوعی به‌خوبی قبل از سفر، یک بعد جدید از آمادگی را اضافه می‌کند و به شما کمک می‌کند با اطمینان کنجکاوی خود را دنبال کنید.

▲ در گلکسی S24، Circle to Search with Google به شما امکان می‌دهد مستقیماً و به طور شهودی الهامات خود را دنبال کنید.

روز اول:

  • به لطف مترجم جیبی شخصی خود، ارتباطات فراتر از موانع زبانی برقرار می‌کنید.

هنگام ورود به مسافرخانه، مشتاق ملاقات با افراد جدید و دریافت نکات داغ در مورد اینکه کجا بخورید و چه چیزی ببینید هستید. اما درحالی‌که سفر یک تجربه هیجان‌انگیز است، اگر زبان صحبت نکنید می‌تواند طاقت‌فرسا باشد. در سالن استراحت مسافرخانه، از ویژگی Interpreter گلکسی S24 استفاده می‌کنید تا از تفاوت‌های زبانی عبور کنید و با هم‌سفرهای خود به‌صورت زنده و حضوری گفت‌وگو کنید و از آنها توصیه‌های دیدنی با یک سلیقه محلی بخواهید. در یک طرف صفحه متن صوتی ترجمه شده فردی که با او صحبت می‌کنید و در طرف دیگر بخشی از مکالمه شما برای آنها ترجمه شده است.

  راهنمای کامل بازدید از قلعه آلانیا در ترکیه

با برنامه‌ریزی برای ملاقات با همراهان جدید خود بعداً برای شام کنار رود سن، از ویژگی Message Translate چت Assit برای برقراری ارتباط در طول روز و تنظیم زمان ملاقات خود استفاده می‌کنید. با ترکیب Message Translate با ابزار Writing Style چت Assit، می‌توانید پیام‌های خود را به طور خودکار تنظیم کنید تا مطمئن شوید که از لحنی دوستانه به‌جای لحنی سفت و رسمی ناخواسته استفاده می‌کنید.

با تشکر از هوش مصنوعی موبایل، می‌توانید سفر را به تجربه‌ای اجتماعی‌تر تبدیل کنید و روابط معناداری را فراتر از موانع زبانی در لحظه ایجاد کنید – voilà!

▲ با مترجم، به موانع زبانی بگویید خداحافظ. ترجمه زنده مترجم صحبت با هر کسی به زبان دیگر را آسان می‌کند.

روز دوم:

  • باقدرت عامل سفر دیجیتال خود، غذا و فرهنگ محلی را کشف کنید.

حتی بهترین برنامه‌ریزی‌های تعطیلات هم با مشکلاتی مواجه می‌شوند، اما باهوش مصنوعی موبایل، آماده هستید.

برای مثال، اگر متوجه شدید که بلیط‌های نمایشگاه خود را در موزه اورسای برای روز اشتباهی رزرو کرده‌اید، می‌توانید بدون نگرانی از اینکه نیازی به صحبت به زبان فرانسوی ندارید، با گیشه تماس بگیرید.

Live Translate که در زمان عرضه از 13 زبان پشتیبانی می‌کند،2 استرس حل مشکل در زبان دیگر را از بین می‌برد. گلکسی S24 اولین گوشی است که ترجمه تماس دو طرفه در زمان واقعی را در برنامه تماس داخلی خود ارائه می‌دهد. هنگامی که با موزه تماس می‌گیرید، برنامه تماس به شما امکان می‌دهد Live Translate را راه‌اندازی کنید که به‌طور هم‌زمان ترجمه‌های متنی و صوتی را ارائه می‌دهد.

این ویژگی برای شخص مقابل نیز کار می‌کند، صرف‌نظر از اینکه از دستگاه گلکسی استفاده می‌کند یا خیر، به شما امکان می‌دهد بلیت خود را به‌راحتی در خانه دوباره رزرو کنید و برای یک روز پر از هنر و فرهنگ راهی شوید.

روز سوم:

  • با نزدیک‌شدن سفرتان، گوشی مجهز به هوش مصنوعی شما به شما کمک می‌کند تا عکس‌های تعطیلات خود را تنظیم کنید.

قبل از اینکه متوجه شوید، در حال خوردن آخرین نان au chocolat خود در یک نانوایی در فرودگاه شارل دوگل هستید و به آخر هفته کوتاه خود در شهر چراغ‌ها فکر می‌کنید.

می‌خواهید یک عکس گروهی از خودتان را در مقابل برج ایفل برای دوستان مسافرخانه خود بفرستید، اما رهگذری که با حسن‌نیت آن را گرفته، ترکیب عکس را کمی اشتباه گرفته است. برج ایفل در زاویه‌ای کج است و گروه شما به‌جای مرکز در سمت راست قرار دارند. با Generative Edit، می‌توانید فراتر از مرزهای عکاسی بروید و این مشکلات را با چند ضربه حل کنید.

  بهترین سفرهای جاده‌ای در کاپادوکیا ترکیه

هنگامی که تصویر را برای صاف‌کردن نمادین‌ترین سازه فرانسه می‌چرخانید، Generative Edit با استفاده از فناوری نقاشی هوشمند، قسمت‌های خالی جدید ایجاد شده در گوشه‌ها را پر می‌کند تا آنچه را که از قبل وجود دارد گسترش دهد، بدون نیاز به برش. در مورد شما و دوستانتان، کافی است آنها را با انگشت خود انتخاب کنید، آنها را به مرکز منتقل کنید و اجازه دهید قابلیت‌های نقاشی Generative Edit فضای خالی را پر کند.

با حضور گلکسی S24 در کنار شما، هوش مصنوعی موبایل چیزی فراتر از لجستیک سفر را تغییر خواهد داد. همچنین مسافر را به روش‌های عمیقی تغییر خواهد داد، حس کشف را تشویق می‌کند، تعامل معنادارتری با مردم محلی را تقویت می‌کند و جهان را بزرگ‌تر، اما درعین‌حال، دردسترس‌تر از همیشه می‌کند.

پاورقی:
  1. به دلایل امنیتی، Circle to Search ممکن است در برنامه‌های دارای DRM مانند برنامه‌های مالی و بانکی عملکرد محدودی داشته باشد.
  2. زبان‌ها شامل: چینی (ساده)، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، هندی، ایتالیایی، ژاپنی، کره‌ای، لهستانی، پرتغالی، اسپانیایی، تایلندی و ویتنامی.منبع

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 6 =